Динамо на переможній хвилі. Цього разу постраждав Маріуполь

Довгоочікувана зустріч Маріуполя і Динамо пройшла на стадіоні імені Бойка.

Кияни після виїзного успіху в матчі з Ворсклою приїхали до Маріуполя з великими проблемами у захисті. Микита Бурда зазнав ушкодження, а Віталій Миколенко отримав від Олексія Михайличенка час на відпочинок. Тренер киян на лівому фланзі оборони довірив місце Олександру Караваєву.

Непробивний Худжамов

Динамівці активно розпочали матч. Непоганий момент мав Циганков, який замикав простріл з флангу – в руки Худжамову. Хорошу нагоду Вербича заблокував Биков.

Господарі відповіли класною атакою, яку виходом віч-на-віч завершував Топалов – Бойко у струбку вибив м’яч з-під ніг гравця азовців. Здавалося, що цей момент буде найгострішим для обох команд у першому таймі, аж раптом зразкову контратаку провели гості. М’яч після подачі кутового від азовців відлетів до Буяльського, герой матчу з Мальме обіграв Тищенка і віддав на самотнього Де Пену, який в свою чергу вчасно віддав на Родрігеса – неймовірний Худжамов переграв форварда гостей.

Були у киян великі запитання до арбітра зустрічі Дмитра Бондаренка. Циганков прострілював на Родрігеса, який вже замахувався на удар. Та в останній момент захисник Маріуполя Чоботенко рукою перервав політ м’яча у бік люксембуржця – без пенальті.

Тиск Динамо

Другий тайм розпочався зі класної комбінації Циганкова і Вербича. Українець обігрався зі словенцем, вийшов віч-на-віч з Худжамовим і пробив – сейв голкіпера Маріуполя.

Господарі на невеликий проміжок часу перехопили ініціативу. Вакуленко і Мишньов мали непогані нагоди для ударів, але їхні постріли не завдали Бойку жодних клопотів.

Динамо притисло азовців в останні хвилини і лише диво у вигляді поперечки врятувало команду Бабича від пропущеного гола після удару Циганкова. Півзахисник гостей обігрався з Шепелєвим і пробив у дальній верхній кут воріт Худжамова – каркас рятує Маріуполь.

Вирішальний гол

Підопічні Михайличенка до останнього вірили в перемогу і в компенсований час їхня наполегливість була винагороджена. Караваєв подав із лівого флангу на лінію воротарського майданчика, де дуже активний у цьому матчі Беньямін Вербич головою переправив м’яч у сітку воріт Маріуполя – 1:0!

Часу в азовців не залишилося, і Динамо збільшило свою переможну серію до 3 матчів в усіх турнірах.