Динамо продовжило невтішну серію: Тепер і Десна не по зубах

Вболівальники Динамо зачекалися на перемоги від своєї команди. Гравці київського клубу мали хороший шанс виправитися у матчі з Десною.

Прогнозовано, Олексій Михайличенко зробив декілька змін у стартовому складі, в порівнянні із матчем з Олімпіком. Найбільш неочікуваною була поява у старті Бєсєдіна.

Стартовий склад Десни: Паст, Фаворов Д., Гітченко, Імереков, Мостовий, Огіря, Фаворов А., Богданов, Калітвінцев, Картушов, Філіппов.

Опубліковано ФК Десна Неділя, 15 вересня 2019 р.

З перших хвилин Десна не збиралася відсиджуватися в обороні. Футболісти Олександра Рябоконя намагалися ловити динамівців на контратаках та використовувати свою грізну зброю — удари з дальньої відстані. Богданов продемонстрував своє вміння, сильно пробивши зі штрафного метрів з 30-ти, але Бойко перевів м’яч на кутовий.

У Динамо найактивнішим був Де Пена. Уругваєць декілька разів непогано проривався по своєму лівому флангу, а одного разу класно навісив на Буяльського. Віталій пробив головою над поперечкою. Непоганий удар з дальньої відстані продемонстрував Гармаш, але у Дениса із влучністю гірше, ніж у Богданова.

Кияни більше намагалися будувати свої атаки через фланги: підключення Караваєва, Миколенка і навіс у штрафний майданчик. Бєсєдін як завжди боровся, але без особливої ефективності. Варто віддати належне захисникам Десни, які грали дуже щільно.

Шок для Динамо №1

На 41-й хвилині Десна шокувала киян. Кадар невідомо для чого пішов у центр виконувати роль опорника, Мостовий віддав на Картушова, який пронісся по лівому флангу і прострілив у штрафний майданчик. Миколенко не встиг за Калитвинцевим, а Владислав засмутив свою рідну команду — 0:1.

Де Пена на останній хвилині першого тайму міг зрівняти рахунок. Караваєв навісив з правого флангу, уругвайський півзахисник пробив головою, але Паст опинився на шляху м’яча, з яким майже влетів у ворота. Переглянувши декілька повторів, навіть не можна з упевненістю сказати, чи повністю перетнув м’яч лінію воріт. Як не сперечався Де Пена, але головний арбітр матчу Віктор Копієвський не зарахував гол. Система VAR у цій ситуації теж не допомогла б. Дивіться тут, чому саме.

Одразу по перерві Михайличенко випустив замість Де Пени Родрігеса. Але забив Бєсєдін. Артем поборовся на лінії штрафного майданчика і скинув під удар Кадірі. Ганець пробив сильно, Паст відбив, але першим на добиванні був Бєсєдін — 1:1.

Шок для Динамо №2

Відповідь Десни була ефектною та ефективною. Бойко не дуже вдало вкинув на Миколенка, молодий захисник Динамо не зміг обробити м’яч і його обікрав Калитвинцев. Владислав прострілив у воротарський майданчик, Кадар не дограв із Філіпповим, а нападник Десни зробив те, чого від нього не очікували — п’ятою переправив м’яч у правий від Бойка кут. Дуже красивий гол і рахунок став 1:2.

Після пропущеного м’яча Динамо почало дуже активно насідати на ворота Десни. Гармаш, Родрігес, Бєсєдін намагалися вразити ворота Паста. Десна повністю віддала киянам ініціативу, зосередившись на оборонних діях.

Бєсєдін мав робити дубль, коли після передачі з глибини від Буяльського вийшов майже віч-на-віч із Пастом. Бєсєдін не зміг переграти голкіпера чернігівської команди.

Караваєв мав подвійний момент, але після його ударів з меж штрафного майданчика м’яч не влетів у ворота: Паст демонстрував дива.

Міг забивати Бурда, але після навісу з кутового він пробив головою над поперечкою.

На останніх хвилинах Михайличенко вирішив ризикувати і випустив Соля замість Кадірі. Але усі намагання Динамо зрівняти рахунок нічим не завершилися.

Десна створила величезну сенсацію на Олімпійському, а до Михайличенка тепер у вболівальників Динамо дуже багато запитань. Як і до футболістів.