Динамо розбиває, а Бєсєдін забиває. Постраждала Чайка

Кияни провели спаринг із командою Другої ліги.

Олексій Михайличенко вирішив скористатися паузою на матчі збірних і перевірив найближчий резерв команди у матчі з друголіговою Чайкою. До основних Бущана, Де Пени, Шепелєва, Кадірі (який до травми грав у старті) і Бєсєдіна Михайличенко додав гравців, які мало грали останнім часом (Андрієвський, Сідіклей, Піварич, Соль) і молодь (Сирота, Янаков).

У першому таймі відзначилися ті, хто останніми матчами регулярно забиває за головну команду. Де Пена відкрив рахунок на 13 хвилині після класної передачі від Андрієвського. Найкращий гравець Динамо у вересні прийняв м’яч на груди і злету пробив точно у дальній верхній кут команди з Петропавлівської Борщагівки – 1:0

Перед перервою своє слово сказав бомбардир киян! Де Пена вивів Бєсєдіна на ворота суперника і форвард господарів легко переграв голкіпера Чайки, перекинувши через того – 2:0.

Фото ФК Динамо Київ

Остаточний рахунок у матчі у другому таймі встановив капітан динамівців у цьому поєдинку Олександр Андрієвський. Сідіклей відібрав м’яч у центрі поля, віддав на Де Пену, який асистував Андрієвському – удар у дев’ятку і 3:0 на табло.

Декілька нагод, щоби відзначитися, мав Фран Соль, але за весь матч іспанському форварду так і не вдалося забити бодай один м’яч у ворота друголігової команди.