Динамо розпочинає підготовку із матчу-сорому

Перший товариський поєдинок у новому сезоні кияни зіграли проти Полісся.

Матч із друголіговим житомирським Поліссям мав би стати для київського Динамо хорошою розминкою перед серйознішими протистояннями у рамках підготовки до нового сезону.

У першому таймі Олександр Хацкевич випустив знайомі обличчя. У старті вийшли Сидорчук, Русин, Сідіклей, Шабанов, Андрієвський, Шапаренко, Бущан. Проте це не дало якоїсь особливої користі столичній команді.

Вже на 12 хвилині Полісся зусиллями Немтінова відкрило рахунок у матчі. Серія помилок киян розпочалася із незрозумілих дій капітана Динамо Сидорчука, який в центрі поля не зустрів опонента, а вказував, що робити правому захисникові Кравченку. У підсумку оборонець позиційно помилився і дав виконати навіс Власюку, на який відгукнувся Немтінов (Шабанов не встиг за нападником) – 0:1.

Пропущений м’яч активізував команду Хацкевича. Одразу декілька класних нагод втратив сенегалець Матар, який знаходиться в Динамо на перегляді. Нападник активно грав попереду, намагався пробивати головою, виходив віч-на-віч із голкіпером суперника і навіть бив через себе, але забити не зумів. Проте, Матар корисною дією в матчі відзначився на 37 хвилині. Форвард виграв боротьбу і скинув м’яч п’ятою просто під удар Микиті Кравченку. Правий захисник був влучним і рахунок зрівняв – 1:1.

Більше підстав для радощів у столичного клубу не було. На 74 хвилині вкидання Поліссям ауту призвело до забитого м’яча. Петрусенко помилився і дозволив Галенкову перекинути Нещерета і пробити повз самотнього Алібекова – 1:2.

Динамо розпочинає підготовку з неочікуваної поразки від команди Другої Ліги. Полісся показало Олександру Хацкевичу слабкі місця у грі киян.