Динамо – Шахтар. Чемпіонські перегони тривають

Матч лідерів українського футболу не подарував зливу голів, але як завжди видався вкрай емоційним.

Тренери обох команд випустили найсильніших виконавців, які могли зіграти (у киян був відсутній Шапаренко, який отримав ушкодження у матчі з Зорею).

На Шахтар без Шапаренка

FC Dynamo Kyiv у Харкові проти FC SHAKHTAR без Миколи Шапаренка⚡Наскільки визначальною є втрата цього півзахисника для киян?

Опубліковано FootballHub 14 квітня 2018 р.

Попри цілком прогнозовані стартові склади Хацкевичу все ж вдалося здивувати свого опонента. Шепелєв, який зазвичай грає чистого опорника, вийшов під нападником. Інновація? – Ні. Володимир змінив свою позицію не для атакувальних комбінацій команди, а для більш плідного пресингу Фреда. Шепелєв став тінню бразильця і це призвело до великих проблем з організацією атаки у гірників.

Перший гострий момент створили динамівці. Подачі зі стандартів від Віктора Циганкова не лише естетично хороші, а ще й влучні. Томаш Кенджора таку подачу Віктора ледь не перетворив на гол, але поперечка зіграла за Пятова.

Шахтар – Динамо. Поперечка Кенджори

Томаш Кенджора. Постріл у поперечку💥FC Dynamo Kyiv домінує у матчі з FC SHAKHTAR💪Чекали такого вогняного першого тайму❓

Відповідати Шахтар змоги не мав через високий пресинг гравців Динамо, а кияни знову створювали тиск. На 22 хвилині свій шанс втратив Бєсєдін. Саме високий і активний пресинг киян призвів до помилки Степаненка. Циганков з гострого кута подав на Бєсєдіна і той пробив – м’яч пройшов в сантиметрах від стійки воріт Пятова.

Наслідком активних дій Динамо став гол. Знову пресинг і чергова помилка оборонців Шахтаря. Шепелєв перехопив передачу через центр від Хочолави, хитнув захисника і пробив. Незначний рикошет від того ж Хочолави – і м’яч у сітці воріт. 1:0.

Шахтар – Динамо. Гол Шепелєва

Мабуть, найкращий тайм FC Dynamo Kyiv цього сезону в Українська Прем'єр-Ліга.Дивись, як Володимир Шепелєв забиває FC SHAKHTAR 👇0:1 у Харкові до перерви. Втримають результат❓

І тільки після гола динамівців команда Фонсеки прокинулася і почала активно грати через фланги. Швидкі бразильці змусили киян притиснутися до своїх воріт в кінці першого тайму і апогеєм стало влучання в поперечку від Марлоса.

Другий тайм обіцяв бути неймовірно цікавим, адже Шахтар після зимової перерви виграв всі 7 матчів в УПЛ з рахунком 24:0! Чи вистачить сил у Динамо на такий високий пресинг і у другому таймі? – питання, на яке знав відповідь лише Хацкевич.

Гості трансформували свою тактику під результат і зробили акцент на контратаки. Шахтар збільшив тиск через фланги, але динамівцям вдалося нейтралізувати Марлоса і Тайсона. Єдине, що могло врятувати гірників, це помилки Динамо, але таких було дуже мало (хіба що штрафний, який для гірників “заробив” Шабанов).

Шахтарю не вдалася навала і це вилилося в зайві емоції – не витримав Тайсон. Бразилець зреагував на відвертий фол Мбокані, але вже мав жовту картку. Труханов був невблаганний і показав капітану донеччан заслужену червону картку (другу жовту). Йшли останні хвилини…

Фінальний свисток зафіксував закономірну перемогу Динамо. Боротьба за золото чемпіонату триває!