Динамо – Шахтар на міжнародному рівні. Як гравці УПЛ за збірні грали

Під час паузи на матчі міжнародних збірних цікаво постежити не тільки за командою України, а й тим, як виступають за свої країни легіонери УПЛ. Шостий ігровий день відбору на Євро-2020 вийшов дуже цікавим і насиченим на події для УПЛівських футболістів.

Динамо – Шахтар у Словенії та нічия Кенджори

Найрезультативнішим у цьому плані вийшов матч Словенії та Ізраїлю. Наприкінці першого тайму півзахисник Динамо Беньямін Вербич отримав точну передачу між захисників від Ілічича та елегантно підсік м’яч у дальній кут. Найцікавіше розпочалося після перерви. Спочатку Манор Соломон відповів на гол динамівця своєю результативною дією. Вінгер Шахтаря після розіграшу кутового відкинув м’яч під удар партнеру. Натхо із дальньої дистанції потужно пробив у ближній кут – 1:1.

Натхненний успіхом Ізраїль за 13 хвилин вже вийшов уперед. Захаві відправив ще одну дальню гармату за спину Облаку. Але господарі одразу ж зрівняли рахунок. Безяк як слід не зміг влучити по м’ячу, але саме це і зіграло на користь. Голкіпер гостей в стрибку намагався перервати удар суперника, а так м’яч покотився низом – 2:2. Розв’язка відбулася на 90-й хвилині. Словенці у центрі поля легко відібрали м’яч і неквапливо пішли у позиційну атаку. Куртич мав вдосталь часу аби виміряти точний навіс на голову Вербичу – 3:2.

Перемога дозволила Словенії вийти на друге місце в групі. Але ситуація настільки заплутана, що Ізраїль, який наразі перебуває на 5-му місці, зберігає шанси для виходу на Євро.

У цій же групі грає ще один представник УПЛ. Томаш Кенджора у складі збірної Польщі вдома зіграв проти Австрії. Матч команди завершили без забитих м’ячів, а нічийний результат значно більше влаштовував саме поляків. Команда Кенджори залишається в лідерах групи із 13-ма очками. Але загалом збірна Польщі авряд чи зможе записати ці два ігрові тури собі в плюс. Адже перший матч спарених турів вони програли 0:2 Словенії, і тепер їхнє лідерство вже не таке очевидне.

Заплутана ситуація для Кадара

Ще один гравець Динамо Тамаш Кадар зіграв у складі збірної Угорщини. Угорцям важливо було не програти, аби відчепити Словаччину від боротьби за перші два місця. Кадар, як і завжди у збірній, вийшов на позиції лівого захисника. До перерви словаки змогли забити. Гол прийшов із лівого флангу, але у цій ситуації відповідальність більше на лівому вінгері, або ж лівому опорнику, які не підстрахували Тамаша і той залишився на фланзі проти двох гравців Словаччини. Простріл у штрафний майданчик, удар в дотик і 0:1.

Вже на старті другого тайму Угорищна зрівняла рахунок. Кадар взяв участь в атаці, що завершилася фолом на користь господарів. Собослой підійшов виконувати стандарт і пробив точно у дев’ятку. Але раділи угорці не довго. Практично за десять хвилин Словаччина забила знову. Кадар знову програв позицію і боротьбу корпус в корпус супернику (пригадуємо матч із Брюгге) і дозволив віддати передасист. Атаку голом завершив Боженік.

Поразка угорців 1:2, і у таблиці словаки вже випереджають команду динамівця. Також 9 очок може набрати і Вельс. Але в очній зустрічі із валійцями Угорщина перемогла, тому в будь-якому разі поки залишиться на третьому місці.