Домашня сторінка Ексклюзив Динамо — Шахтар. Скандали Класичного

Динамо — Шахтар. Скандали Класичного

3 читачів онлайн
0
2,209

Останній матч між Динамо та Шахтарем ще раз довів, що поєдинки за участі цих команд завжди дуже ГАРЯЧІ! Згадали найгучніші скандали Українського Класичного:

Сльози Тайсона

У матчі 14-го туру УПЛ у Харкові Шахтар приймав Динамо.

Тайсон грубо збив Попова, але арбітр проігнорував цей епізод. Певно, вболівальники Динамо щось почали викрикувати, щоправда, незрозуміло що. Але це дуже розлютило  Тайсона: він різко підбіг до фанатського сектору динамівців і показав з двох рук середній палець. Футболісти київської команди, зокрема Бущан та Циганков, почали заспокоювати своїх вболівальників.

Тайсон розплакався. Циганков почав заспокоювати капітана Шахтаря. Але донецькі бразильці вже готові були підтримувати свого партнера. І разом із Тайсоном плакав Дентіньйо. Балакін зупинив гру і відвів команди у підтрибунне приміщення.

Браво Федерація!

Перший серйозний скандал стався у 2006 року. Саме після цього моменту стосунки Динамо і Шахтаря максимально натягнулися. Запрошений португальський арбітр Паулу Кошта показав червону Чигринському і почав роздавати жовті. Тодішній головний тренер Шахтаря Мірча Луческу не витримав і почав жорстко апелювати до арбітра, вибігши на поле. Рефері довелося відправити його на трибуни. Він пішов, але перед цим кинув шапку і сказав легендарну фразу Браво Федерація!

Через деякий час він написав у своїй книзі, що шапка і крилата фраза була великим задумом Містера. Аби перевести гнів рефері з футболістів на себе.

Юрій Бакс

Як не згадати Юрія Вакса?  Чи може Бакса? Саме так його прозвали уболівальники Динамо після того, як він показав другу жовту Денису Гармашу. Начебто за те, що гравець Динамо вийшов на поле без дозволу.

Степаненко VS Ярмоленко

Степаненко і Ярмоленко… Мабуть, найцікавіша пара нашого футболу. Розпочалася їхня історія ще у сезоні перед Євро-2016. Спочатку в київському матчі Степаненко і Ярмоленко обмінялися футболками, після чого Андрій кинув, чи поклав її на газон і пішов дякувати ультрас. Повертаючись назад, він забув про неї (чи спеціально залишив на полі). Скандал є.

Львівське побоїще. Шахтар забив третій м’яч. Поки усі гірники раділи, Степаненко побіг показувати емблему свого клубу уболівальникам Динамо. Гравці киян піддалися на провокацію і дуже захотіли тріснути Тараса: Рибалка штовхнув, Віда взяв за шию, а Ярмоленко… Ви самі все пам’ятаєте… Далі було кілька червоних. А в результаті — жахлива атмосфера у збірній, і провалене Євро.

Пісня Срни та Де Динамо, де?

Фраза Жадсона Где Динамо? Где? вже стала мейнстрімом.

Читайте також: Відкриття диво-стадіону в Аргентині: Здоровенний ЛЕВ на даху та дводенне свято. ВІДЕО

 

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Монзуль – нормальний суддя! Відомі фактори, що заважають їй у роботі

Ведучий програми Профутбол Ігор Циганик в ефірі #ЦиганикLive відповів на запитання щодо пр…