Динамо — Стремсгодсет. Егоїзм Русина, проблемний фланг та диво-гол із центра поля

Динамо продовжує готуватися до другої частини сезону. Черговим суперником киян на зборі у Белеку став норвезький Стремсгодсет.

Михайличенко відверто здивував стартовим складом у матчі із середняком норвезького чемпіонату. На поле вийшли одразу декілька молодих футболістів: у захисті Сирота та Романчук, у півзахисті — Сухоручко і Мащенко.

Стартовий склад «Динамо» на матч проти «Стремсгодсета» #ДинамоСтремсгодсет #DynamoStromsgodset #DynamoBelek2020

A post shared by FC Dynamo Kyiv official (@fc_dynamo_kyiv) on Feb 6, 2020 at 5:01am PST

Перший небезпечний момент був норвезької команди. Нападник Стремсгодсета вискочив сам на сам із Бойком, але не зумів переграти голкіпера киян.

Динамівці відповіли пострілом з-за меж штрафного майданчика від Андрієвського і ударом головою від Мащенка. Обом гравцям не вистачило влучності.

Супермомент мав Русин. Нападник киян обікрав захисника на лівому фланзі, змістився у центр штрафного майданчика і пробив просто у воротаря. Проти Назарія знову зіграв його егоїзм, адже можна було віддати пас на абсолютно вільного Де Пену, який був у хорошій позиції.

У Динамо найчастіше провалювався правий фланг оборони. Караваєв не завжди встигав за швидкісним вінгером Мавою, а в одному з епізодів взагалі дав можливість супернику вийти сам на сам із Бойком. Вінгер пробив у стійку. Подібним моментом відповів Сухоручко, коли з близької відстані розстрілював голіпера, але не зміг його переграти.

Кияни просто розривали суперників передачами в останній третині поля. Футболісти Стремсгодсета показували, як не треба грати при позиційній обороні та під пресингом. Динамівці раз-по-раз класно знаходили вільні зони.

Карлос Де Пена надумав відзначатися шедевральними голами на другому зборі. На 42-й хвилині гравець Стремсгодсета порушив правила у центрі поля проти Мащенка, Де Пена вирішив не розігрувати, а просто пробити по воротах. Цього не очікував голкіпер, а уругвайський вінгер киян записав на свій рахунок диво-гол із центра поля — 1:0!

На початку другого тайму на полі з’явилися Бущан, Цитаїшвілі та Соль. Капітанив Йосіп Піварич.

Другий тайм дуже нагадував першу половниу зустрічі: хороший пресинг від Динамо, багато вільних зон у захисті Стремсгодсета, провали на фланзі Караваєва і дуже активний Де Пена.

Норвежці ледь не зрівняли рахунок після серії замін від Михайличенка. Кадірі та Попов не встигли накрити удар гравця Стремсгодсета, але динамівців підстрахувала стійка. Добивання було не менш небезпечним, але із сильним ударом з гострого кута впорався Бущан. У цьому моменті варто відзначити абсолютно пасивну гру у власному штрафному майданчику усіх чотирьох захисників: Миколенка, Кадірі, Попова і Кенджори.

На 73-й хвилині подарунок киянам зробив голкіпер норвезької команди. Піварич навісив з кутового, воротар дуже невдало зіграв на виході, якого і підстеріг Миколенко. Лівий захисник Динамо головою переправив м’яч у ворота — 2:0.

Динамівці забили третій м’яч на 81-й хвилині матчу. Вербич протягнув м’яч по центру до чужого штрафного майданчика, відпасував на Дуелунда, данець відкинув під удар Цитаїшвілі, але той дотепно пропустив на Сидорчука. Сергій влучно пробив з лінії штрафного майданчика у правий від голкіпера кут — 3:0.

Друга поспіль перемога Динамо на зборі у Белеку. У наступному поєдинку кияни зіграють із Борацем з Боснії та Герцеговини.