Динамо – ЦСКА. Впевнена перемога киян на другому зборі

У київського Динамо з’явилась нова традиція: починати збори із перемоги. Так було і у випадку із першим зимовим збором, коли команда Олександра Хацкевича здолала Бохум 3:0.

Перший матч другого збору у Марбельї Динамо проводило проти болгарського ЦСКА. Основний склад киян був дуже наближений до того, який теоретично грав би офіційний матч. Соль зайняв позицію центрального нападника, що дозволило Вербичу повернутись на більш звичну позицію лівого вінгера. Кияни розпочали матч із високого агресивного пресингу і дуже швидко змусили помилитись суперника. Вербич змістився у вільну зону в центрі, отримав передачу від Кадара, протягнув м’яч до штрафного майданчика і відпасував Циганкову. Віктор обігрався у стінку із словенцем та майстерно покотив м’яч у дальній нижній кут, 1:0.

Далі темп матчу значно знизився. Команди здебільшого застрягали в центральній частині поля і почергово часто втрачали м’яч в простих ситуаціях. ЦСКА атакував рідко, однак практично всі свої атаки завершував ударами. Таких було дві і в обох випадках постріли гравців болгарського гранда були дуже кволими. Беньямін Вербич став найяскравішим гравцем першого тайму і до асисту записав ще й забитий м’яч. Буяльський у центрі поля в дотик прокинув м’яч на Вербича. Беньямін на швидкості змістився із флангу та з лінії штрафного майданчика класно пробив низом – 2:0.

Другий тайм з позиції першого номера розпочав суперник. Але тиск від ЦСКА не вилився у гольові моменти, захист киян відбив стартовий спурт. На зусилля болгарів спробою зробити дубль відповів Вербич. Че Че із глибини виконував закидання на Беньяміна, однак не розрахував із силою передачі.

На 60-й хвилині Олександр Хацкевич повністю змінив склад. Одразу відчувався контраст між свіжими гравцями Динамо та футболістами ЦСКА. Кияни значно активніше пересувались полем. Однак найближчими до забитого м’яча в заключний час були гравці ЦСКА. Суе з кута штрафного майданчика пробив так, що Рудько затамував подих, але швидко видихнув, бо м’яч пролетів повз ворота.

Динамо – ЦСКА. Голи матчу

Голи на будь-який смак😍Ефектні стіночки, швидкісний дрибліг та неймовірний штрафний удар. FC Dynamo Kyiv забивало ЦСКА лише вишукані м'ячі😉🎥: ФК Динамо Київ

Опубліковано FootballHub Субота, 2 лютого 2019 р.

Ефектну крапку у грі ударом зі штрафного поставив Андрієвський. 3:0 – переможний початок іспанського збору для Динамо.