Динамо U-19 не помітило Ювентус

Європейський футбол повернувся до Києва матчем Юнацької ліги УЄФА. Динамо U-19 приймало одноліток із Турина — Ювентус.

Ця стадія змагань складалася лише з одного матчу. Тому, підопічні Ігоря Костюка не мали права на помилку.

Динамівці з перших хвилин почали показувати, що саме вони є господарями поля. Та й бажання забити швидкий м’яч було видно одразу. Вже на 6-й хвилині кияни змогли організувати швидку атаку лівим флангом: Вівчаренко прострілив, Ісаєнко пробив, голкіпер Юве потягнув, але Ващишин першим був на добиванні — 1:0.

Оборона Ювентуса U-19 — це не оборона дорослого Ювентуса. Великі провали у захисті гостей дуже часто призводили до небезпечних ситуацій біля їхніх воріт. Декілька гострих моментів мав Ісаєнко, але дуже часто йому не вистачало влучності. На правому фланзі возив суперників Цитаїшвілі. Один в один для Георгія — не проблема. Один проти двох — те саме. Не вистачало лише хорошого завершального удару.

Ювентус мав декілька непоганих атак, але в цілому, гра молодої старої синьйори виглядала дуже мляво у першому таймі.

На початку другого тайму динамівці начебто дещо віддали центр поля супернику, але це дозволило провести декілька дуже гострих контратак. В одній з таких, Шулявський просто ЗОБОВ’ЯЗАНИЙ був забивати після прострілу Булеци з правого флангу. І перший, і другий удар з близької відстані потягнув воротар туринців. У наступній атаці міг забивати Цитаїшвілі, але його удару метрів з 20-ти не вистачило влучності.

Динамо мало забити ще один м’яч, аби не забезпечувати собі нервове закінчення матчу. Ініціативу на себе взяв Сергій Булеца. Півзахисник підхопив м’яч у центрі поля, протягнув до лінії штрафного майданчика і пробив у лівий від голкіпера кут. М’яч від стійки влетів у ворота. Гол, на який заслуговувала уся команда.

Попов добив Ювентус вже на 85-й хвилині. Після подачі з кутового капітан динамівців випередив захисника і вколотив головою м’яч у ворота. Дуже хороший матч для Попова: впевнена гра в обороні + забитий м’яч.

Прекрасна гра, а головне — потрібний результат! Динамо U-19 крокує у 1/8 фіналу Юнацької ліги УЄФА. Заслужено крокує!