Динамо – у фіналі Кубка України!

Матч на Дніпро-арені із СК Дніпро-1 Динамо проводило у статусі безумовного фаворита. Хоча, дніпровська молодь могла істотно попсувати нерви киянам за однієї умови – розслабленості самих гостей. Чого у матчі не спостерігалося.

Динамо володіло м’ячем, проте перша гостра нагода виникла біля воріт Бойка. Лише підкат Ротаня на 7 хвилині не дав Супрязі дістатися м’яча.

У відповідь Кенджора небезпечно замикав головою подачу зі штрафного, точнісінько як у попередньому матчі УПЛ з Шахтарем – цього разу вище воріт.

Гол стався в середині першого тайму. Кравченко помилився, віддаючи у торкання в центр на партнера, Ротань перехопив головою і м’яч відскочив до Бєсєдіна. Нападник вискочив сам на сам з Юрчуком і впав у боротьбі за м’яч, заробивши пенальті. Циганков пробив невідпорно.

На 37 хв Шепелєв з правого флангу після паса від Гонсалеза пробив над плечем у ближній Юрчуку – 0:2.

За мить у Динамо вкотре виникли проблеми на фланзі Миколенка у захисті. Когут вкрав м’яч і пробив під поперечку – Бойко кінчиками пальців врятував свої ворота.

Виправився Віталій активністю в атаці. На кутку воротарського майданчика прийняв діагональ, прострілив з-під Юрчука вздовж воріт на дальню стійку, де встиг зіграти на випередження Бєсєдін – 0:3.

По перерві Дніпру вдалося повернути у матч інтригу. Навіс зі штрафного Кравченка у забитий м’яч втілив Когут. Другий момент у матчі для СК Дніпра-1 став результативним 1:3.

За 10 хвилин Динамо поновило відрив у три м’ячі. Передача Шабанова знайшла Вербича, котрий зміг у боротьбі з захисником поцілити під поперечку.

СК Дніпро-1 – Динамо 1:4. Голи

Вічне🤘FC Dynamo Kyiv проти FC SHAKHTARУ фіналі Кубка 9 травня у Дніпрі👏Насолодись голами киян і відповіддю СК Дніпро-1 у півфінальному двобої за Кубок🏆

Опубліковано FootballHub 18 квітня 2018 р.

На 74-ій хвилині поле несподівано залишив воротар Динамо. Бойко поступився місцем у воротах Бущану. І сталося це не через травму Дениса. Георгій увійшов у гру після травми для того, щоб набратися впевненості на шляху до повернення в основу, адже вже тривалий час заліковував травму і нещодавно виступав за молодіжний склад киян.

Фінал між Динамо та Шахтарем на Дніпро-арені пройде 9 травня.