Динамо у Лізі Європи. Відскок данських нахаб у Копенгагені

Команда грала, але цього замало…

Олексій Михайличенко після київської нічиєї з Копенгагеном у Данії вирішив здивувати суперника складом, який трохи більше тижня тому вибив з Кубка України Шахтар.

Таким складом обіграли Шахтар🔥Що буде з Копенгагеном 👇❓

Опубліковано FootballHub Четвер, 7 листопада 2019 р.

Знову швидкий пропущений м’яч

Команди розпочали за тим же сценарієм, що і в Києві. Динамо пропустило вже на 4 хвилині після помилки Бущана/арбітра. Високу подачу з флангу голкіпер киян мав спокійно забирати, але впустив м’яч проcnj на Стаге, який у порожні ворота легко влучив. Бущан апелював, що був фол з боку Сотіріу, і не безпідставно, але VAR в Лізі Європи тільки з плей-оф, тому м’яч арбітр зарахував – 1:0.

Динамо отримало супершанс відігратися на 14 хвилині. Простріл Караваєва у штрафному майданчику Копенгагена рукою зупинив капітан данців Зека. Пенальті підійшов виконувати Віктор Циганков і схибив – кволий удар півзахисника з кута потягнув Йонссон.

За хвилину непогано пробивав із лінії штрафного майданчика Бєсєдін – м’яч пройшов над поперечкою воріт Копенгагена.

Господарі поля, забивши досить дивний м’яч, до перерви більше не турбували голкіпера киян. Динамівці володіли ініціативою і намагалися створювати небезпеку біля воріт Йонссона, але масований захист данців в купі з досить поганим полем нівелювали всі загрози рахунку 1:0 після першої половини зустрічі.

Наполегливість призвела до успіху

Другий тайм розпочався із класної комбінації українців. Циганков з центра поля віддав на Шабанова, захисник надіслав довгий пас вперед на Бєсєдіна, але м’яч дійшов аж до Караваєва, який на прийомі обіграв захисника і пробив з меж штрафного майданчика – повз ворота. З тієї ж позиції бив Караваєв і за 8 хвилин – дуже не точно.

Динамо діяло цікавіше, і заслужений гол прийшов. Вербич обігрався з Циганковим і з лінії штрафного майданчика пробив у дальній кут воріт Копенгагена – 1:1!

Ледь не повторили успішну комбінацію, помінявшись ролями, Вербич і Циганков. Пробивав українець після скидання словенця – поруч із стійкою воріт Йонссона.

Гол динамівців розлютив господарів поля, які недолік майстерності компенсували жахливою поведінкою. Сантос наступив на ногу Сидорчуку, а Нельссон вдарив лежачого українця – всього-навсього жовті картки данцям.

View this post on Instagram

«Динамо» на виїзді грає унічию з «Копенгагеном». #КопенгагенДинамо – 1:1

A post shared by FC Dynamo Kyiv official (@fc_dynamo_kyiv) on Nov 7, 2019 at 11:50am PST

Кияни спробували на остінніх хвилинах вирвати перемогу, але зароблені стандарти перетворити у забитий м’яч так і не вдалося. Копенгаген, нічого не показавши, грає з киянами внічию. Після 4 матчів обидві команди набрали по 6 очок і продовжують очолювати турнірну таблицю групи Ліги Європи.