Динамо — Вардар. Відродження Піварича і Дуелунда, бомбардир Русин

Київське Динамо зіграло третій матч на турецькому зборі. Суперниками динамівців став Вардар із Північної Македонії.

Михайличенко дав можливість дебютувати за першу команду 17-річному Костянтину Вівчаренку. Вихованець Динамо розташувався на лівому фланзі оборони. Віце-чемпіон світу Йосип Піварич вийшов на позиції лівого півзахисника.

Розривний старт

Кияни вже до 7-ї хвилини вигравали з рахунком 2:0. Спочатку Віталій Буяльський замкнув простріл з лівого флангу від Піварича, а потім забив капітан. Той таки Піварич подав з кутового, Фран Соль поборовся із захисниками, після чого м’яч відскочив до Сергія Сидорчука, який сильним ударом прошив оборону суперника і подвоїв перевагу київської команди.

Кияни продовжили заганяти гравців Вардара у їхній штрафний майданчик. Міг забивати Соль, але на його удар з близької відстані зреагував голкіпер.

Третій м’яч динамівці забили на 30-й хвилині. Караваєв непогано знайшов передачею Дуелунда у штрафному майданчику Вардара, а данець класно пробив у лівий верхній від голкіпера кут — 3:0.

У першому таймі Вардар турбував динамівців лише ударами з дальньої дистанції.

Складніший другий тайм

По перерві вийшла вже інша одинадцятка киян. Варто відзначити Нещерета у воротах, повернення Попова у центр оборони і вже звичну відсутність Циганкова…

Надзвичайно активним був Цитаїшвілі. Гіо просто розривав своїх суперників на правому фланзі та мав декілька можливостей забити. В одному з епізодів молодий півзахисник киян класно розібрався на бровці із захисником та сильно пробив під дальню стійку — забракло влучності.

Хороший момент був у Русина. Де Пена подав з кутового, а Назарій пробив головою по центру. Голкіпер був на місці.

У другому таймі Вардар продемонстрував хороший пресинг, при якому дуже незручно почувалися захисники Динамо. Зокрема, помітно нервували Шабанов та Кенджора.

На 86-й хвилині Цитаїшвілі віддав розрізну передачу у штрафний майданчик на Русина, Назарій прикрив м’яч корпусом, оборонець підкотився під нього, чим дозволив нападнику Динамо заробити пенальті. Сам Русин і реалізував одинадцятиметровий удар — 4:0. Це вже другий забитий м’яч для Назарія на зборі у Туреччині.

4:0 — впевнена перемога Динамо над Вардаром. Наступним суперником киян стане хорватський Хайдук.