Домашня сторінка Актуально Динамо вперше виграє на другому зборі в Іспанії

Динамо вперше виграє на другому зборі в Іспанії

1 min read
0
327

Суперником киян у третьому матчі на зборах в Марбельї був китайський клуб Хебей Чайна Форчун, очолюваний Мануелем Пеллегріні. До перерви динамівці моментів не мали, програючи у швидкості і думці зіркам китайської команди. 30-ти річний івуарієць Жервіньйо, граючись, накручував по два-три захисники.

А в середині тайму перший м’яч у зустрічі забив інший відомий легіонер бразилець Ернанес. Його удар практично з лінії штрафного майданчика був по-більярдному точний і вкрай несподіваний для Артура Рудька.

Динамо отримувало шанси лише після нестандартних пасів Гонсалеза, якого у перерві змінив Циганков. Ця заміна одразу принесла результат. На 57 хвилині Морозюк надав Віктору можливість пробити перспективний штрафний і Циганков увігнав м’яч просто в дев’ятку!

Після цього успіху Динамо контролювало м’яч, але пропускало дуже гострі контратаки. Китайцям вдавалося будь-який вихід до воріт киян завершувати ударом. Свої шанси, хоч і дещо натужно, створювало і Динамо. Так, на 74 хвилині Мораєс пробивав головою після навісу Піварича зі штрафного. Лише вдалі дії воротаря врятували суперників від другого гола.

Проте, київський бразилець без м’яча з поля таки не пішов. Під самий фінальний свисток кияни заробили право на пенальті. Хоч суперники у спілкуванні з арбітром спростовували гру рукою.

Суддя рішення не змінив і Мораєс забив вже у третьому матчі поспіль. 2:1 – перша перемога команди Олександра Хацкевича на заключному зборі в Марбельї.

Динамо-Хебей 2:1

Ефектність від Віктора Циганкова??Ефективність від Жуніора Мораєса – три матчі, три м'ячі? FC Dynamo Kyiv перемагає команду Мануеля Пеллегріні 2:1.? via youtube ФК Динамо Київ

Опубліковано FootballHub 7 лютого 2018 р.