Динамо втрачає капітана на Шахтар! Попов знову забиває, а Львів страждає

Після емоційного матчу з Шахтарем у Кубку України Динамо вдома приймало аутсайдера чемпіонату ПФК Львів.

Швидкий гол

Олексій Михайличенко вдався до ротації, знову випустивши Соля і Шапаренка. Саме Шапаренко першим у цій зустрічі приймав вітання з голом. Півзахисник, який не забивав за основу киян з лютого, завершив класну комбінацію господарів ударом головою після навісу Миколенка – 1:0.

Фото ФК Динамо Київ

Кияни продовжили атакувати, адже недавній матч з Карпатами мав навчити команду Михайличенка, що один м’яч – це не перевага. І гол прийшов. Миколенко навісив на Соля, який у боротьбі за позицію з Приймаком упав – Абдула свиснув і показав на одинадцятиметрову позначку. Циганков Сарнавського і м’яч розвів по різних кутах – 2:0.

Фото ФК Динамо Київ Нагода для Львова

Львів безперспективно сидів у обороні. Звільнивши Мазяра, команда ще не встигла побудувати хоч якусь гру з новим тренерським штабом, але допоміг суперник. Сергій Сидорчук класно провів матч з Шахтарем, а от із львів’янами у капітана Динамо не пішло. Півзахисник встиг за 35 хвилин отримати дві жовті картки і залишиту команду у меншості.

У другому таймі гості заволоділи м’ячем, але до небезпечних моментів біля воріт Динамо справа не дійшла. Кияни ж могли впіймати Львів на контратаці. Близьким до цього був Шапаренко, який класно пробивав після пасу від Циганкова – сейв Сарнавського.

Динамо у меншості забиває двічі

Бомбардирський хист встиг продемонструвати Артем Бєсєдін. Форвард з’явився на полі на 77 хвилині, а за 240 секунд його ім’я потрапило у протокол матчу, як ім’я автора гола. Шапаренко класним пасом знайшов Караваєва, правий захисник киян віддав під удар Циганкову, який з декількох метрів поцілив у Сарнавського – добивання від Бєсєдіна з декількох метрів було результативним – 3:0.

Закріпити розгром міг Вербич, але вихід віч-на-віч із Сарнавським словенець не реалізував – сейв голкіпера львів’ян.

Вже у компенсований до другого тайму час своє слово сказав Денис Попов. Оборонець киян забив удруге за тиждень і знову після подачі з кутового. Циганков навісив, м’яч після декількох рекошетів від Вербича відскочив до Попова, який з декількох метрів розстріляв ворота безпорадних гостей – 4:0.

Динамо в меншості без проблем розбиває аутсайдера!

Дивіться також: Різні вагові категорії. Зоря нокаутує СК Дніпро-1