Динамо втрачає перемогу у першому і дуже результативному спарингу на зборах! ВІДЕО

Київське Динамо провело стартовий спаринг у рамках першого тренувального збору у Швейцарії

Суперник, місцевий Базель, попередній сезон завершив на срібній сходинці Суперліги – вони вже чотири роки поспіль не беруть титул через гегемонію Янг Бойз. Мірча Луческу виставив цікавий склад чемпіонів України, адже зараз не може розраховувати на цілу низку лідерів, що захищають кольори збірної України на Євро-2020:

Перший тайм

У першому таймі команди показали результативний і красивий футбол. Уже на другій хвилині кияни мали чудову нагоду забити. Капітан Віталій Буяльський відібрав м’яч у центрі поля, швидко перевів гру на правий фланг, звідки Денис Антюх прострілив уздовж воротарського майданчика. На жаль, Владислав Супряга гостру передачу замкнути не зумів, промайнувши повз м’яч. За кілька хвилин форвард киян звільнився від опіки після вертикальної атаки Динамо і пробивав низом з-за меж штрафного майданчика – повз ліву стійку воріт.

Швейцарці турбували Дениса Бойка дальніми ударами. Динамо попереду все одно діяло гостріше. Контратака правим флангом знову мала закінчуватися голом, але навіс Антюха на Буяльського перервав центральний оборонець суперника. На 23-тій хвилині, помінявшись ролями, нарешті забив Антюх після чудового переведення Супряги з лівого флангу в центр штрафного. Вінгер прийняв правою, пробив лівою – м’яч від дальньої стійки залетів у ворота – 1:0.

Наступний прорив у результаті приніс стандарт на 30-тій хвилині. З першого кутового Карлос Де Пена закручував м’яч сухим листом – суперник вибив за межі поля. А другий завершився голом. Олександр Сирота зміг пробити у дев’ятку з відскоку від газону після паса уругвайця низом – 2:0. Невдовзі після взяття ворті Супрягу замінили – вийшов Владислав Ванат.

За 6 хвилин швейцарці скоротили відставання. Атака лівим флангом завершилася навісом фактично з лицьової лінії, який головою підправив Олександр Андрієвський. М’яч пролетів до Пайтіма Касамі і хавбек лівою злету пробив Бойка – 2:1.

Згодом Андрієвський необачно зіграв у центрі поля – Бойко нейтралізував гострий випад суперників. Зате на 44 хвилині Антюх привіз пенальті. Підкат ззаду у штрафному майданчику коштував Динамо переваги до перерви – Кабрал зрівняв рахунок, розвівши Бойка і м’яч по різних кутах – 2:2. Міг Ванат миттєво знову вивести киян уперед, але простріл Антюха був для форварда занадто сильним.

Другий тайм

Луческу змінив майже увесь склад, випустивши на другий відрізок гри Бойка, Кравченка, Шабанова, Вівчаренка, Сідіклея, Андрієвського, Гармаша (к), Лєднєва, Цитаїшвілі, Родрігеса та Ваната. І вже на 49-тій хвилині Микита Кравченко віддав геніальний вертикальний пас просто на Богдана Лєднєва, вивівши півзахисника сам на сам. Лєднєв спершу пробив у голкіпера, а от на добиванні був удачливішим – 3:2.

На 60-тій хвилині Дениса Гармаша запресингували поблизу центрального кола і швидко вивели Кабрала на ударну позицію: Бойко не зміг дотягнутися до м’яча, запущеного під дальню стійку – 3:3.

Після цього на заключні 30 хвилин вийшли Кулач і Коробенко. Саме Андрій забив на 65-тій дуже красивий м’яч після кутового. Метрів із 19-ти у торкання півзахисник поцілив точно у дев’ятку. Воротар був безсилий – 4:3.

На заключні 15 хвилин місце у воротах Динамо зайняв Валентин Моргун. На 82-ій хвилині Костянтин Вівчаренко привіз небезпечний стандарт із лінії штрафного. Яннік Маршан дотепно перехитрив оборону киян. Пробив низом, коли стінка підстрибнула на очікуваний навіс – 4:4.

Зі списком усіх суперників киян на зборах можна ознайомитися тут.