Динамо виграє останній спаринг перед Олімпіакосом

Київське Динамо провело заключний матч другого тренувального збору в іспанській Марбельї. Після нічийних поєдинків зі шведськими Естерсундом та Мальме суперником киян став ще один скандинавський клуб – Волеренга. Цього разу з Норвегії. Найпомітнішими відмінностями від названих двох матчів стали поява у старті Назарія Русина замість Франа Соля на вістрі атаки, а також вихід з перших хвилин Микити Кравченка в обороні. І у першому таймі саме ці два гравці зробили різницю в рахунку.

Заміна в атаці спрацювали моментально. Сидорчук одним пасом вивів Русина сам на сам і Назарій переграв голкіпера норвежців, а другим дотиком забив уже на 6-тій хвилині матчу. Цей м’яч став четвертим в активі українця на зборах цього міжсезоння. У Віктора Циганкова – три голи.

Фото ФК Динамо Київ

Динамо тримало гру під своїм контролем і ще кілька разів гостро атакувало чезе центр. Так, Гармаш пробивав з вигідної позиції, але м’яч після його удару пройшов повз, а Русин не встиг набігти, щоб підправити його у ворота.

У суперника комбінаціної гри не виходило. Найбільшу загрозу приніс стандарт метрів із 30-ти під кінець тайму, коли Бущан відбив перед собою і випустив м’яч на кутовий. Динамо майже одразу отримало такий же шанс, тільки трохи ближче до штрафного майданчика  суперника і по центру. Микита Кравченко перекинув стінку і забив свій перший м’яч після дуже тривалої перерви, викликаної травмою хрестоподібних зв’язок.

2:0 – з такою перевагою Динамо команди пішли на перерву.

У другому таймі тактика Волеренги у швидкому просуванні через цетнр поля закиданнями чи діагоналями дала свої плоди. Магнус Грьодем хитнув Ахмеда Алібекова у штрафному майданчику і забив низом у дальній кут воріт Бущана, 2:1.

Алібеков міг заробити персональні очки після кутового вже у чужому штрафному. М’яч з навісу Андрієвського м’яко ліг йому на ногу. Ахмед був один, але вирішив пробити злету лівою і не влучив у площину, вище.

Волеренга зусиллями Ібрахіма могла зрівнювати рахунок під завісу матчу. Шанс виник теж після навісу з кутового – Бущан дістав м’яч з-під поперечки. А в останній контратаці вже норвежці винесли м’яч із самої лінії воріт.

Переможний для Динамо підсумок матчу 2:1 сприяє гарному настрою перед відльотом до Греції. Там 14 лютого кияни проведуть перший матч 1/16 фіналу Ліги Європи з місцевим Олімпіакосом, котрий перед матчем зазнав суттєвої кадрової втрати.