Динамо виходить у Лігу Європи. Кияни вибивають Ференцварош Реброва з єврокубків. ВІДЕО

В останньому турі групового етапу Ліги чемпіонів Динамо приймало Ференцварош

Для обох команд це був надважливий поєдинок, адже на кону стояла путівка до Ліги Європи. Якщо киян влаштовувала нічия з рахунком 0:0, 1:1, 2:2, то угорцям потрібна була перемога (або нічия більша за 2:2), щоби потрапити до плей-оф ЛЄ, матчі якого пройдуть уже навесні. І Мірча Луческу, і Сергій Ребров виставили на цей поєдинок всіх найсильніших гравців, які у них були.

Перший тайм майже без моментів

Обидві команди дуже обережно підійшли до цього поєдинку і жодна з них не збиралася нестися вперед. Тому гольових моментів у першому таймі ні Динамо, ні Ференцварош, фактично, не створили. Можна пригадати лише небезпечну нагоду киян, коли Гармаш увійшов до штрафного майданчика і подавав на Вербича. Та м’яч до словенця не дійшов – вдало на виході зіграв голкіпер Ференцварош Дибус.

В середині першого тайму непоганий момент мали гості. Кенджора та Сидорчук на двох створили шанс для гостей. Ляйдуні обікрав капітана Динамо поблизу штрафного майданчика і передачею вивів на ударну позицію Нгуена. Але нападнику угорців забракло точності – м’яч пролетів над поперечкою.

Загалом за першу половину зустрічі обидві команди нанесли 5 ударів (2 у Динамо і 3 у Ференцвароша) і жоден із них не влучив у площину воріт.

Другий тайм

По перерві підопічні Сергія Реброва почали активніше йти вперед, воно і зрозуміло, час грав проти них. І вже на старті другої половини зустрічі угорська команда створила небезпеку. Зубков вигриз м’яч у середині поля і віддав розрізну передачу на Нгуена. Нападник увійшов до штрафного майданчика, але трохи поспішив з ударом і пробив просто у Бущана.

Натомість Динамо відповіло голом. Де Пена зі стандарту виконав навісну передачу до штрафного майданчика, Попов виграв позицію у Харатіна і головою відправив м’яч у кут воріт – 1:0.

Після пропущеного м’яча ситуація у Ференцвароша ускладнилася. Тепер їм треба було забивати щонайменше двічі. Непогану нагоду відквитати один гол мав Зубков. Українець пробивав з-під захисників з-за меж штрафного майданчика, проте йому трохи забракло точності і м’яч пролетів поруч зі стійкою.

Забити бодай один м’яч підопічні Сергія Реброва не змогли. Тож Динамо посідає 3-тє місце в групі G і виходить до плей-оф Ліги Європи. А Ференцварош Сергія Реброва закінчує такий довгоочікуваний сезон в єврокубках.

Читайте також: Скандал у Парижі, проліт Манчестер Юнайтед і вилучення Соболя. Усі результати матчів Ліги чемпіонів та Міккель Дуелунд розтопить ваше серце. Хавбек Динамо відвідав одну з київських лікарень