Динамо знову без реалізації. Кияни у матчі з Лугано задовольнилися малим

Серія перемог обірвалася у Швейцарії.

Травма Бойка

Олексій Михайличенко у виїзному матчі з Лугано вирішив випустити тих одинадцять футболістів, які подарували йому першу перемогу після призначення головним у київській команді (матч Ліги Європи з Мальме). Проте, перед самою грою травма Бойка (підвернув ногу при приземленні) внесла корективи і його місце у воротах зайняв Георгій Бущан:

Переможний склад не міняють😎Михайличенко обирає тих же бійців, які здолали Мальме🔥👇Оновлення! Дениса Бойка змінив Георгій Бущан⚡️

Опубліковано FootballHub Четвер, 3 жовтня 2019 р.

Сейви Бущана

Саме Бущан став найпомітнішою фігурою на полі стадіону Кібунпарк. Господарі намагалися здивувати гостей на старті зустрічі і на 10 хвилині їм це не вдалося. Герндт пробив, Бущан відбив, але на добиванні першим був Карліньйос, який поцілив у поперечку воріт української команди.

Вдруге яскраво вступив у гру голкіпер Динамо на 32 хвилині. Араторе цілив у дальній верхній кут воріт киян, але фантастичний стрибок Бущана врятував хлопців Михайличенка.

Найнебезпечнішу нагоду біля воріт Лугано (не враховуючи помилку Бауманна, яку змарнував Родрігес) динамівці створили перед самою перервою. Сидорчук обігрався з Циганковим і після скидання атакувального гравця Динамо пробив у кут воріт швейцарців – сейв від Бауманна.

Спроби Динамо

Другий тайм розпочався з атак Динамо і кияни були дуже близькими до того, щоб відкрити рахунок у матчі. Затяжна атака гостей завершилася навісом Миколенка на Циганкова, який з шести метрів пробивав головою – м’яч пройшов над поперечкою воріт Лугано.

Тренер української команди випустив замість непродуктивного Родрігеса Бєсєдіна. І це допомогло динамівцям затиснути господаря на їхній половині поля. Кремезний форвард тримав у напрузі оборонців Лугано і вдало виступав асистентом. В одному з епізодів Шепелєв після скидання Бєсєдіна пробивав у дальній кут воріт Бауманна, але, як і у моменті Сидорчука, голкіпер швейцарців м’яч із кута витягнув.

Самотня атака господарів могла завершитися голом на 87 хвилині. Шабанов порушив правила і після подачі зі штрафного Марич влучив у поперечку воріт Бущана. У відповідь Циганков не зміг влучити по м’ячу після прострілу Де Пени – підсумкова виїзна нічия 0:0.