Домашня сторінка Ексклюзив Динамо знову в меншості

Динамо знову в меншості

4 читачів онлайн
3
4,180

Український футбол без скандалів і контроверсійних рішень – не український футбол. Медіа простір розірвала новина про те, що черговий домашній матч Прем’єр-Ліги  київське Динамо проведе без глядачів. Для тих, хто зараз не розуміє, про що йде мова і звідки взялось покарання, зробимо екскурс в минуле.

Із чого все почалось?

Напередодні липневого матчу за Суперкубок України між Шахтарем та Динамо УПЛ прийняла небачене для українського футболу рішення – реалізовувати квитки на матч згідно паспортних даних. Цей факт викликав шквал критики і негативних емоцій серед ультрас київського клубу. Фанати заявили, що не надавали і не надаватимуть власні дані третім особам. Мовляв, інформація може використовуватись юридично некоректно.

У свою чергу Володимир Генінсон виступав із схвальними заявами в підтримку нововведення:

Завдяки цій системі цього разу ми не виявили жодного випадку роботи перекупників, – запевнив президент УПЛ.

В підсумку київські ультрас оминули купівлю квитків згідно паспортних даних, адже, як відомо, квитки на фанатські сектори реалізовуються окремо від аналогічних перепусток на решту трибун.

Що сталось?

Впродовж матчу фанати обох клубів неодноразово порушували правила проведення матчу: палили фаєри та димові шашки.

Через численні випадки потрапляння фаєрів на поле і загрозу здоров’ю футболістів Костянтин Труханов двічі зупиняв гру на 5-10 хвилин.

Під час другої такої зупинки вже самі футболісти киян підходили до фанатського сектору та просили вболівальників не ставити під загрозу можливість продовження матчу.

Позиція сторін 

Динамо після гри у відкритому листі заявило, що відповідальність за порядок на трибунах під час матчу несуть організатори – УПЛ, директор і офіцер безпеки, якого призначила ФФУ, служба безпеки стадіону “Чорноморець”, а також одеська поліція.

Згідно позиції киян, стюарди не належним чином здійснювали перевірку осіб, які проходили на територію стадіону. А незадовго до стартового свистка на входах виникала тиснява, і щоб вболівальники могли швидше потрапити в чашу стадіону не належно оглядали фанатів.

Володимир Генінсон прокоментував одеські події так:

 Можу лише сподіватися, що Динамо проведе серйозну роботу зі своїми вболівальниками і вже сам клуб прийме рішення, що далі робити з цими людьми. Прикро, що купка неадекватних, яка намагалася зірвати свято, компрометує всіх динамівських уболівальників.

Наслідки

Після розгляду інциденту на фан-секторі динамівців КДК ФФУ виніс покарання для столичного клубу: один домашній матч провести без глядачів і в разі повторного правопорушення збоку фанатів – ще один матч при порожніх трибунах, також грошовий штраф у розмірі 115 тисяч гривень.  Голова КДК ФФУ Андрій Шумілов пояснив ухвалене рішення:

Всі добре бачили, що відбувалося на матчі. Дії уболівальників Динамо нами були кваліфіковані як дуже серйозні порушення. На думку КДК, в цьому є найбільша вина саме клубу Динамо. Тому рішення ми приймали, виходячи з того, що робота з уболівальниками була проведена неналежним чином.

Кияни подали апеляцію на рішення дисциплінарного комітету і на момент розгляду покарання було на паузі. Засідання апеляційного комітету відбулось 15-го вересня і за його підсумком було ухвалено рішення: найближчий домашній матч київське Динамо (проти Вереса) змушене буде провести без глядачів.

Офіційний сайт Динамо підтвердив, що матч із Вересом відбудеться за порожніх трибун. Однак, динамівці досі так і не отримали жодних офіційних документів від апеляційного комітету.

 

 

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Доля Пятова у Шахтарі? Що буде з багаторічним лідером збірної України

Журналіст Ігор Циганик в ефірі своєї авторської програми Циганик Live розповів про ситуаці…