Руслан Малиновський міг стати героєм для Генка в останньому матчі чемпіонату Бельгії. Українець заробив пенальті та відзначився дублем. Але усе це перекреслив епізод, який стався вже у компенсований до другого тайму час. Малиновський опинився на газоні після боротьби поблизу кутового прапорця. Вже перебуваючи на газоні, Руслан зачепив шипами обличчя суперника. Як з’ясувалось, Малиновський влучив в око гравцю Гента. Однак сам футболіст показував арбітру, що зробив це ненавмисно, адже не бачив суперника. Підсумок – вилучення.

Але історія мала продовження. Дисциплінарний комітет відкрив провадження щодо дій Малиновського. На українця чекає щонайменше 4-матчеве покарання. Та оскільки Генк має право подати апеляцію, то не виключено, що в наступному матчі гравець збірної України зможе взяти участь, однак далі – остаточне рішення дисциплінарного комітету. Серед бельгійців ситуація із вилученням Малиновського викликала величезний резонанс.

У дисциплінарному комітеті вже зробили заяву щодо фолу Малиновського і можливих наслідків для українця.

Малиновський все ще жестикулював, що нічого не було, і що його не можна звинуватити. Він, напевно, сподівався, що ніхто не побачить руху ногою. Якби це була випадковість, то нога пішла б у зовсім іншому напрямку та не з такою силою. 

Ми ще переглядатимемо цей епізод, але в будь-якому разі, це вкрай небезпечна гра. Ми бачили, як кровоточило око гравця Гента. Такий момент міг завершити його кар’єру і позбавити зору.

Як стало відомо бельгійським журналістам, у рапорті арбітр матчу вказав, що дії Малиновського були навмисними.

Арбітр показав червону картку Малиновському через те, що той навмисно завдав удару в обличчя шипами бутсів. Такий фол ніс пряму загрозу здоров’ю і навіть кар’єрі суперника. До того ж суддя бачив кров на обличчі гравця Гента.

Розгляд справи Малиновського запланований на 12 квітня. На засіданні також чекають і самого футболіста. Якщо дисциплінарному комітету вдасться довести умисел в діях Руслана Малиновського, то йому загрожує дискваліфікація від 4 до 7 матчів і штраф 7 тисяч євро. Однак Генк має право подати апеляцію, яка буде розглянута не раніше 16-го квітня, що дозволить українцю зіграти в наступному турі.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Неземний Петряк! Українець робить перший хет-трик у кар’єрі. ВІДЕО

Ексгравець Зорі розриває суперників в Угорщині …