Домашня сторінка Ексклюзив Дитячий табір Ukrainian Soccer Skills. Тренер-аналітик збірної Іспанії та європейських підхід

Дитячий табір Ukrainian Soccer Skills. Тренер-аналітик збірної Іспанії та європейських підхід

36 читачів онлайн
0
755

В Києві стартував дитячий табір Ukrainian Soccer Skills, який зібрав дітей із різних куточків України.

Такий табір організовано в Україні вперше, але імена вже вражають. Чого лише коштує Антоніо Бареа, який є тренером-аналітиком у збірній Іспанії!

Головним посланням заходу, який проходитиме з 8 по 14 липня, є показати приклад європейського підходу у футбольних тренуваннях до роботи з дітьми різних вікових категорій.

Сам Антоніо Бареа прокоментував свій приїзд і захоплення цією справою:

Я – аналітик. Я аналізую суперників і готую матеріали для головного тренера, яким був Йєрро. Робота з дітьми? – Це моя пристратсть. Я щасливий бути тут і працювати з дітьми. Я впевнений, що ми проведемо хороший тиждень і чомусь навчимося. 

Я вперше в Україні, але працюю із Soccer Skills вже 5 років. Вони роблять чудову справу для розвитку футбольних здібностей дітей. Ми працюємо в Іспанії, Німеччині, Польщі – ділимося досвідом та навчаємо юних футболістів.

Тренувальний табір з тренером збірної Іспанії!

LIVE⚡Ось так навчають майбутніх чемпіонів🔥Проект Ukrainian Soccer Skills дарує можливість дітям потренуватися під керівництвом тренера збірної Іспанії😎Легенди світового футболу слухають його поради, а для дітей вони стануть безцінними😍

Опубліковано FootballHub Неділя, 8 липня 2018 р.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Ярмоленко в Динамо? Ігор Циганик про можливе повернення півзахисника в УПЛ

Лідер збірної України може повернутися до Києва, але є одне але …