Дива не сталося. Маріуполь програв Шахтарю

Маріуполь та Шахтар відкривали 18-й тур УПЛ. Азовці підходили до цього матчу останньою командою першої шістки, а Шахтар комфортно почувався на вершині турнірної таблиці, випереджаючи Олександрію на 7 очок і Динамо на 8.

Мариуполь – Шахтер. Составы команд#ФКМариуполь #УПЛ #мариупольфутбол #мариуполь #MariupolFC #UPL #МойгородМоякоманда #mycitymyteam

Опубліковано FC Mariupol П'ятниця, 7 грудня 2018 р.

Мабуть, ні для кого не стало несподіванкою, що у такому матчі Шахтар одразу нав’язав свою гру. Гірники з перших хвилин легко почали крутили комбінації біля штрафного майданчика підопічних Олександра Бабича.

На початку поєдинку прикрої травми зазнав Дентінью і не зміг продовжити матч. На його місце вийшов Марлос, який повернувся після травми.

Перший небезпечний момент виник на фланзі Марлоса, але без його участі. Бутко протягнув м’яч по правій бровці і прострілив у воротарський майданчик, де Болбат намагався пробити п’ятою. Худжамов вирахував спробу і забрав м’яч.

Єдиний небезпечний випад азовців підсумовував Полегенько. Футболіст Маріуполя з правого флангу змістився в центр і пробив метрів із 20-ти. Пятов без проблем впорався з ударом.

У Шахтаря продовжував накручувати захисників Марлос. Але справжню можливість забити Марлос мав на останній хвилині першого тайму. Його удар зі штрафного прийняла на себе поперечка.

Попри величезну перевагу, донеччани так і не змогли забити у першій половині гри.

Другий тайм розпочався без несподіванок – із атак гірників. Спочатку Марлос і Мораєс організували хорошу комбінацію, яку мав завершувати нападник, але пробив у воротаря із близької відстані.

Найбільше хотів забити Марлос. Було видно, що лідер Шахтаря дуже скучив за футболом. Але першим забив не він. Після прострілу Ісмаїлі, м’яч зрикошетив до Степаненка, якому вдався прекрасний удар у падінні через себе у протихід Худжамову.

З другим взяттям воріт Шахтар не забарився: за хвилину після першого, блискавично влетів і другий. Ісмаїлі розстрілював Худжамова метрів із 9-ти, воротар відбив, але просто на ногу Мораєса, який і добив м’яч у ворота.

Не пішов без гола і натуралізований українець. Мораєс прострілив з правого флангу, а Марлосу залишалося лише влучити у ворота з 3-х метрів.

Ще забивав Тотовицький, але з офсайду. Міг реалізовувати свій момент і Кайоде. Перед самим фінальним свистком форвард, що вийшов на заміну замість Мораєса, мав хорошу нагоду, коли увірвався з правого флангу до штрафного майданчика. Худжамов вчасно вийшов із воріт і не дав забити нігерійцеві.

Маріуполь до закінчення матчу не зміг створити Шахтарю жодних проблем. Гірники спокійно довели справу до впевненої перемоги. 3:0 – і Шахтар на вершині УПЛ до весни. З Лігою Чемпіонів буде складніше…