Дивна заява Де Дзербі. Тренер Шахтаря здивував після матчу з Реалом

Тренер донецького Шахтаря Роберто Де Дзербі після розгромної поразки від Реала (0:5) не посипав голову попелом. Італійський фахівець на пресконференції заявив, що в першому таймі його команда непогано грала [статистика ударів після першої половини була 0:14 – прим. ред.], а автогол Кривцова прийшов через офсайд у Каріма Бензема:

Це не найжахливіша поразка в моїй кар'єрі. Я маю приймати рішення про те, як грати моїй команді, до початку матчу. Звичайно, у тренерів потім бувають такі ситуації, коли ти можеш програти. Але моя команда намагалася показати свій футбол. У першому таймі ми навіть непогано грали. Потім трапилася ситуація, в якій ми пропустили перший гол – Бензема був у чистому офсайді. Але я вважаю, що це правило, яке неправильне, тому і зарахували цей гол. У другому таймі Вінісіус одразу забив другий м'яч – після цього матч став значно складнішим для нас.

Далі Де Дзербі пояснив, що автогол Кривцова схожий на гол Мбаппе у фіналі Ліги націй.