Диво-гол Арвеладзе і нападник для збірної України. Десна розібралася з Олімпіком

Десна завітала до Києва на матч із Олімпіком в рамках 21-го туру УПЛ.

Стартовий склад Десни на матч з Олімпіком: Паст, Тамм, Домбровський, Арвеладзе, Філіппов, Калітвінцев, Гітченко, Тотовицький, Мостовий, Конопля, Фаворов

Опубліковано ФК Десна Середа, 4 березня 2020 р.

Старт без розвідки

Початок зустрічі був надзвичайно результативним. На 4-й хвилині помилкою в центрі оборони Десни скористався Дегтярьов, права на якого належать чернігівському клубу. Після подачі з лівого флангу Гітченко дуже сильно “відчепився” від Дегтярьова, що дозволило нападнику Олімпіка спокійно пробити головою у правий від голкіпера кут — 1:0.

Але вже за 2 хвилини прокинувся найкращий бомбардир чернігівців. Фаворов зробив класну передачу з центру поля у  штрафний майданчик, Філіппов вийшов сам на сам із голкіпером Олімпіка і переправив м’яч у ворота — 1:1. Це вже 11 гол нинішнього сезону в УПЛ для форварда Десни.

Після першого тайму рахунок 1:1. Гол в активі Олександра Філіппова.

Дуже небезпечно вибігав на ворота Десни Тейшейра. Домбровський припустився просто жахливої помилки при передачі, подарував м’яч легіонеру Олімпіка, але команду Рябоконя врятував Паст. Голкіпер дуже вчасно вискочив на перехоплення, підкотився під Тейшейру на лінії штрафного майданчика і вибив м’яч.

Десна відповіла декількома небезпечними ударами Тотовицького, але екснападнику Шахтаря не вистачало влучності. Що ж до активності гравців, то тут виділявся лівий фланг з Мостовим і Калитвинцевим. А от із флангу Фаворова та Коноплі надходило не так багато небезпеки.

У другому таймі Десна почала підвищувати темп. Суперудар зі штрафного був від Калитвинцева. Владислав поцілив у стійку, а на добиванні дуже невдало зіграв Конопля. Чемпіон Світу U-20 з вигідної позиції пробив вище воріт.

Олімпік розраховував на контратаки. Для того і вийшов Шахаб. Саме легіонер донеччан створив один із найгостріших моментів. Нападник прорвався лівим флангом, пробив з гострого кута, але не зміг закрутити м’яч у дальній кут воріт.

Вирішальна помилка голкіпера Олімпіка

Диво-голом відзначився Арвеладзе. На 77-й хвилині Десна отримала право на штрафний з лівого флангу. Арвеладзе чи то пробивав, чи то навішував, але м’яч пірнув під поперечку воріт Олімпіка. Схоже, Кринський просто загубив ворота, адже міг спокійно перевести м’яч на кутовий — 1:2.

Олімпік (Донецьк) – Десна (Чернігів) 1:2Голи: Дегтярьов, 5 – Філіппов, 7, Арвеладзе, 76Донецьк: Кринський, Ксьонз,…

Десна здобула дуже важливу перемогу, адже Зоря (прямий конкурент чернігівців за медалі) взяла 3 очки в матчі зі Львовом. Pнову забив Філіппов. Нападник все частіше привертає до себе увагу. Особливо, з огляду на проблему з форвардами у збірній України.