Диво-гол і тотальне приниження. Аталанта Малиновського розібрала Торіно

Аталанта у 21-му турі Серії А зустрічалася із Торіно. Місця у старті знову не знайшлося українцеві Руслану Малиновському.

‪👊 Gli 11 titolari!‬ ‪👆 Here’s tonight’s Starting XI!‬ ______ #TorinoAtalanta #SerieATIM #GoAtalantaGo ⚫️🔵‬ #ForzaAtalanta #Atalanta #Football #startingXI

A post shared by Atalanta B.C. (@atalantabc) on Jan 25, 2020 at 10:55am PST

Три голи без відповіді ще до перерви

Підопічні Гасперіні вже з перших хвилин включили традиційний режим пресингу та атак на чужі ворота. І це дуже швидко спрацювало. На 17-й хвилині Лаксальт не зміг вчасно вибити м’яч на лівому фланзі біля лінії власного штрафного майданчика, Паломіно постелився у підкаті і не лише завадив Лаксальту, а й віддав передачу вздовж лінії воротарського. На це тільки й очікував Ілічич, який розстріляв ворота з кількох метрів, — 0:1.

Подвоїв перевагу гостей Госенс на 29-й хвилині. Гомес подав з кутового, м’яч від голови захисника відлетів на лінію штрафного майданчика, де вже чекав Госенс. Лівий латераль Аталанти класно упіймав м’яч на ногу і злету пробив у лівий від голкіпера кут — 0:2.

На останній хвилині першого тайму Ілічич заробив пенальті, який впевнено реалізував Сапата — 0:3.

Перший тайм у виконанні Бергамасків видався майже зразковим: максимум напруги біля чужих воріт і мінімум небезпеки біля власних. Гості діяли агресивно, просто з’їдаючи пресингом гравців Торіно у центрі поля. Надзвичайно корисними, як завжди, були Ілічич та Гомес, які у деяких моментах накручували по декілька суперників. Рахунок міг би бути непристойним ще до перерви, якби не дива реакції Сірігу у воротах Торіно.

Феєрія Ілічича

Справжню феєрію на початку другого тайму влаштував Ілічич. Свій другий м’яч словенець забив, так би мовити, зі штрафного. Гравець Торіно порушив правила біля центральної лінії, Ілічич побачив, що Сірігу вийшов далеко з воріт, і шаленим ударом з центра поля перекинув голкіпера господарів — 0:4. За декілька хвилин словенець зробив хет-трик. Гомес вивів Ілічича сам на сам із Сірігу - і це вже 0:5 на 54-й хвилині поєдинку!

Героя матчу замінив Малиновський на 71-й хвилині. І одразу ж українець міг відзначитися. Руслан отримав передачу від Гомеса та сильно пробив по воротах Сірігу. М’яч пролетів у сантиметрах від стійки. За декілька хвилин господарі ще й залишилися у меншості.

Здавалося, що остаточно добив Торіно Муріель, який реалізував пенальті на 86-й хвилині — 0:6. Але Муріель був налаштований на дубль. Колумбієць відзначився ще одним голом з передачі Гомеса — 0:7.

На останніх хвилинах арбітр ще й вилучив Лукича у Торіно.

Господарі у цьому поєдинку здивували своїх вболівальників рахунком на табло, подарувавши радість гравцям та фанам Аталанти.