Диво на Північному морі. Збірна України U-21 перериває переможну серію Данії, але прикро пропускає

Збірна України U-21 продовжує хоча і примарну, але боротьбу за вихід на Євро-2021.

Наша молодіжна команда у рамках кваліфікації до чемпіонату Європи завітала у гості до Данії, яка є беззаперечним фаворитом групи (5 перемог з п’яти можливих). Минулий поєдинок між збірними, який пройшов в Україні, закінчився звитягою данців з рахунком 3:2.

Склад

Стартовий склад молодіжної збірної України 💙💛 на матч проти однолітків з Данії 🇩🇰⠀#U21#УАФ#МиЗбірна#МолодіжнаЗбірнаУкраїни#МолодіжнаЗбірнаУкраїни_УАФ

Опубліковано Ukrainian Association of Football Пʼятниця, 4 вересня 2020 р.

З перших хвилин підопічні Руслана Ротаня взяли м’яч під контроль, але перепасовувалися здебільшого на своїй половині поля.

Ближче до середини тайму українці нарешті дійшли до воріт господарів, але якоїсь великої небезпеки вони створити не могли. Можна лише згадати удар Батагова головою в кут воріт після подачі зі штрафного. Тоді голкіпер данців Крістенсенс без проблем забрав м’яч до рук.

Знову обрізки

Під кінець тайму могла забивати збірна Данії. Білик вибив на фланг на Бондаренка, але того на прийомі обікрав Мадсенс і передачею вивів на побачення Йонаса Вінда. Утім, нападник Данії не влучив у площину воріт з близької відстані.

Вже на останніх секундах першого тайму міг забивати Бондаренко – півзахисник потужно пробивав з 12 метрів у дальній кут, однак Крістенсенс у розкішному стрибку м’яч відбив.

Початок другого тайму ледь не обернувся для збірної України повним жахом. Бондаренко грубо обрізався в центрі поля, і данці швидко організували контратаку, яка закінчилася ударом Ольсена у стійку воріт.

Гол і зрештою прикра нічия для молодіжної збірної України

Здавалося, що українці близькі, щоби пропустити. Проте в середині тайму вони забили. Топалов, який вийшов на поле на 70-й хвилині, з лівого флангу прострілив до штрафного майданчика, Сікан виграв позицію у захисника і переправив м’яч у сітку – 0:1.

Та на останній доданій (!) до основного часу хвилині збірна Данії таки змогла відігратися. Після подачі з кутового в штрафному майданчику збірної України була справжня катавасія: спочатку Конопля на лінії воріт відбив м’яч, потім, здавалося, Білик забрав його до рук, проте у дуже швидко у нього його вибили. М’яч відлетів до Якобсена, який і зрівняв рахунок у матчі – 1:1. Фол на українському голкіперові арбітр не зафіксував.

Матч завершено⠀🇩🇰 Данія 1️⃣:1️⃣ Україна 🇺🇦⠀#U21#УАФ#МиЗбірна#МолодіжнаЗбірнаУкраїни#МолодіжнаЗбірнаУкраїни_УАФ

Це перший матч для збірної Данії в цій кваліфікації, де вона втрачає очки. Наразі у данців 5 перемог і лише одна нічия.

Для молодіжної збірної України це перша нічия у кваліфікації до чемпіонату Європи. Команда Ротаня йде п’ятою в групі, маючи у своєму активі 4 бали і одну гру в запасі.

Читайте також: Трансфер важливіше? Суперник України залишив збірну перед матчем Ліги Націй та Ексгравець Карпат їде в Росію? Його клуб готовий прийняти пропозицію