Дивовижа групи Д: Рохо Дарує Аргентині плей-оф

Аргентина, так і не показавши хорошої гри, виповзає з групи Д.

Аргентина здолала Нігерію в дуже важкому матчі. Критика і тиск, під які потрапили Мессі і компанія після двох стартових матчів, були заслужені. Мессі звинувачували у відсутності лідерських якостей, і в матчі проти Нігерії Лео з перших хвилин взявся спростовувати слова критиків.

Перший свій аргумент Мессі видав на 14 хвилині, коли ударом з правої ноги послав м’яч у дальній верхній кут воріт Узохо 1:0. Трохи пізніше Ліонелю майже вдався і другий, але на заваді голу стала стійка.

Нігерія створювала нагоди за рахунок своїх швидких гравців. Муса пошивав у дурні Маскерано (та тактично неграмотного центрального оборонця Рохо), який в підсумку ледь не став головним антигероєм Аргентини. Хав’єр порушив правила на початку другого тайму і арбітр вказав на 11-метрову позначку. Мозес впевнено реалізував пенальті, чим і поставив Нігерію на другу (прохідну) позицію в групі Д 1:1.

Антигероєм Маскерано не став завдяки Рохо. Захисник неймовірним чином опинився в чужому штрафному під час подачі Меркадо і зльоту відправив м’яч у сітку воріт нігерійців. Радість Дієго Марадони пояснює все:

Йшла 86 хвилина і Нігерія банально не встигла відійти від такого шоку. Африканцям можна буде згадувати епізод на 77 хвилині, коли арбітр не призначив (як здавалося явний) пенальті у ворота Армані за гру рукою того ж Рохо.

Фото Getty Images

В паралельному матчі ісландці не змогли стрибнути вище голови і обіграти шалено сильну команду Хорватії, якій вже нічого не було потрібно. Хорвати здолали остров’ян 2:1 і зі стовідсотковим результатом вийшли з першої сходинки групи Д.