Рурське дербі минуло під знаком Дортмунда. Ще перед матчем одне із німецьких шпальт зобразило Петера Боша разом із Гьотце, Шахіном і Шмельцером, та підписали “Ці троє битимуться за Боша”.

Як показав перший тайм матчу за Боша бились усі 11 гравців Боруссії і ще понад 80 тисяч вболівальників на трибунах. Злими та агресивними вийшли шершні на цей матч і повністю виправдали своє прізвисько. Обамеянг, автогол Стамбулі, Гьотце і Герреро станом на 25 хвилину встановили рахунок 4:0. Сігналд Ідуна Парк в унісон затягнула переможних пісень.

Боруссія повністю розривала суперника. Команда Євгена Коноплянки просто не знала, що робити і як зупинити лютих дортмундців. Тотальне домінування у першій половині матчу продемонстрували господарі. Лише 1 удар за 45 хвилин гри завдали гравці Шальке по воротах Вайнденфеллера.

Невідомо що казав своїй команді в перерві Тедеску, але ситуація в другому таймі змінилась докорінно. Гельзенкірхенці не опустили рук і продемонстрували справжній характер і настрій дербі. Впродовж 5 хвилин гості відіграли 2 голи. В одному з них активну участь взяв Коноплянка. Євген віддав результативну передачу на Гаріта. Відразу за декілька хвилин після цього подарунок долі отримав Шальке.

Обамеянг підвів свою команду і отримав другу жовту картку. Миттєво замінами відповів Петер Бош. Голландець зняв із гри Ярмоленка та Герреро і випустив гравців захисного плану. Та навіть ультразахисна модель дортмундців не врятувала їх. Шальке був налаштований врятувати гру і повністю закрив суперника на його половині поля. Вайнденфеллер як білка в колесі вертівся, відбиваючи удари.

Каліджурі на 86-й хвилині скоротив відставання в рахунку до мінімуму. А вже у компенсований арбітром час справжнє футбольне диво на пару створили Коноплянка і Налдо. На 90+4-й хвилині Коно виконав подачу з кутового, яку результативно замкнув Налдо. 4:4 – бойова нічия в рурському дербі.

Шахтар – Ліон. Атмосфера навколо матчу

Шахтар заключний матч групового етапу Ліги Чемпіонів проводив на домашньому стадіоні київс…