Всесвітній футбол знає чимало прикладів,коли футболісти після складних хвороб одужують і повертаються на футбольне поле. Але кожний такий приклад це окрема історія, яку хочеться розповісти, бо це справжній приклад сильної духом людини. Футболіст Джо Томпсон саме такий чоловік. Рівно рік тому 24 грудня 2016 року у нього діагностували рак, вже другий раз. Перший раз хвороба з’явилась у 2014 році, але після 6 місяців хіміотерапії він одужав. Новий діагноз, по суті, ставив хрест на його кар’єрі, але доля розпорядилась інакше. Всього за 1 рік він зміг подолати цю хворобу і вийти на футбольне поле. Ось, що він сказав з цього приводу у своєму твіттері:

Ось факт для вас….. В мене було діагностовано рак цього дня рік тому. 365 днів, 12 місяців, але я хочу, щоб ви зрозуміли, не недооцінюйте те, що ви можете досягти за один рік,- пише Джо Томпсон

А ось подивіться, як його вітали трибуни, коли він вперше вийшов на поле.

Він вийшов на заміну на останні 18 хвилин матчу Першої Ліги Англії проти команди Волсолл. Матч завершився нічиєю 1:1, але важливо не це, а сила духу, яку здатна демонструвати людина, коли вона чогось палко бажає і йде до своєї мети, незважаючи ні на що!

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Вийшов у старті і переміг Ман Юнайтед. Ярмоленко дивом не забив, але Вест Гем сенсаційно виграв! ВІДЕО

Помста за поразку в чемпіонаті …