Джокер Михайленка. СК Дніпро-1 вириває перемогу у Львова

Вирішальну роль зіграв тренерський хід.

Львів свій домашній поєдинок з СК Дніпро-1 провів у гостях. Команда Михайленка намагалася атакувати впродовж всієї зустрічі, а львів’яни зробили акцент на контргру.

Такий план спрацював на 31 хвилині. Сарнавський створив диво, потягнувши удар Адамюка з кутового, а Шина класно скористався простором у захисті дніпрян у миттєвій контратаці – 1:0.

Дніпро-1 продовжив атакувати і до перерви зрівняв рахунок. На 42 хвилині після подачі від Булеци і відскоку від Борзенка гарматним ударом паритет встановив Цуріков – 1:1.

У другому таймі продовжував на лінії феєрити Сарнавський. Голкіпер Львова раз за разом рятував свою команду, змушував хапатися за голову Булецу, який пробивав у кут після обіграшу декількох суперників.

Безсилим був герой Львова на 86 хвилині. Хобленко, який змінив у другому таймі Супрягу, після класного зміщення з лівою пробив у дальній кут воріт суперника – 1:2.

Фото СК Дніпро-1

Радість не приховував навіть стриманий Дмитро Михайленко, який підбіг привітати своїх гравців.

Львів апелював до Козика, коли падав Богунов, але арбітр зустрічі у цьому поєдинку не побачив порушень, які б тягнули на пенальті.

Непроста перемога Дніпра-1, який продовжив переможну серію до 4 матчів.