Джокер Вернидуба і розгромна перемога. Шахтар у ТОПі чемпіонату Білорусі

Український фахівець знову на коні.

Матч Шахтаря проти головного аутсайдера Чемпіонату Білорусі Белшини розпочався не дуже жваво. Підопічні Вернидуба шукали в обороні гостей простір для своїх атак і на п’ятнадцятій хвилині, їм таки вдалося його знайти. Кендиш вийшов віч-на-віч з голкіпером Белшини Туранком і відправив м’яч у дальній кут воріт – радість господарів перервав свисток арбітра, який зафіксував офсайд.

Не зміг арбітр скасувати гол на 21 хвилині. Антич з кутового подав на дальню стійку воріт Белшини, де найспритнішим виявився Бегунов – 1:0!

Фото ФК Шахтар Солігорськ

Перевага за результатом заспокоїла гравців Шахтаря і цим ледь не скористалася Белшина. Впродовж 30-ти секунд екскарпатівець Ковель двічі небезпечно пробивав по воротах солігорців. Гутор і Антич по черзі врятували свою команду від пропущеного м’яча.

У другому таймі солігорці не форсували події, а просто дочекалися свого шансу, який прийшов на 77 хвилині. Бегунов подав у штрафний майданчик на Лісаковича, форвард головою скинув на Подстрєлова, який в один дотик пробив точно у кут воріт Туранка – 2:0!

Подстрєлов показав, що Вернидуб не прогадав, випустивши його на заміну. Пройшло ще 3 хвилини і півзахисник вдруге віддячив тренеру за довіру. Гравцю Шахтаря вдався класний удар злету – м’яч полетів у дев’ятку воріт Белшини – 3:0!

Підсумковий результат своїм голом зафіксував улюбленець українських глядачів Дарко Бодул. 10-ий номер Шахтаря отримав передачу у штрафному майданчику команди з Бобруйська, на замасі поклав захисника з голкіпером гостей і пробив у порожній кут воріт Белшини – 4:0!

Шахтар громить аутсайдера і підіймається на 3 місце у турнірній таблиці Чемпіонату Білорусі.