Джордж Веа переміг у другому турі президентом Ліберії. Колишній футболіст Мілана, ПСЖ та Манчестер Сіті отримав більшість у 12 із 15 округів та здобув впевнену перемогу.

Восени цього року відбувся перший тур президентських виборів у якому володар Золотого М’яча 1995 року із серйозним гандикапом у понад 10% голосів. Надругому етапі виборчої гонитви Веа із ще більш вражаючою перевагою обійшов колишнього президента Ліберії Джозефа Боакаї, який керував країною впродовж 12 років.

Попередньо другий тур президентських виборів повинен був відбутись ще у листопаді. Але через подачу апеляції щодо результатів першого туру від одного із кандидатів процес затягнувся.

Цікаво, що це вже друга спроба Веа стати президентом Ліберії. Вперше він балотувався у 2005-му році. Однак тоді, попри набрані понад 40% голосів, програв у другому турі Елен Джонсон-Серліф.

На рахунку Веа-футболіста виступи у складі грандів італійського та французького грандів, три перемоги в номінації на звання кращого гравця Африки (1989, 1994, 1995), та Золотий м’яч 1995 року. Також Веа був чемпіоном Франції, двічі чемпіоном Італії та перемагав у Кубку Англії.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажте більше за Новак Олександр
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Грати по-новому. Перший матч Динамо у 2019 році

Першим суперником Динамо на зборах у Марбельї став німецький Бохум …