Ефектний камбек та гол-красень! Челсі та Ліверпуль влаштували зарубу в АПЛ. ВІДЕО

Челсі та Ліверпуль влаштували справжню битву у 21-му турі АПЛ.

Мерсисайдці дуже впевнено розпочали поєдинок. Підопічні Клоппа створили чимало моментів та вдало використовували помилки захисників. Мане та Салах забезпечили Ліверпулю комфортну перевагу вже до 26-ї хвилини.

Але наприкінці першого тайму гол-красень Ковачича усе змінив. Півзахисник Челсі ефектно пробив з лету з-за меж штрафного майданчика — м'яч від стійки влетів у ворота. У додатковий до першого тайму час Пулішич скористався позиційною помилкою захисників і зрівняв рахунок у матчі — 2:2.

У другому таймі команди трішки збавили оберти. Традиційно, Ліверпуль активно і високо пресингував. Хороші можливості забити мали Салах та Мане.

Челсі відповідав швидкими вриваннями Канте, Гаверца та Пулішича. Останній міг забивати на початку другої половини зустрічі, але Келлехер впорався з ударом з близької відстані.

Хорошу можливість забити мав Рюдігер — захисник Челсі головою пробив поруч зі стійкою.

2:2 — Челсі та Ліверпуль видали класний матч. Обидві команди ще більше відпустили Ман Сіті у турнірній таблиці. Команда Гвардіоли вже на 10 очок випереджає Челсі, а Ліверпуль — на 11.