Екс-команда Ярмоленка знову головний фаворит на чемпіонство

Давно у німецькій Бундеслізі не було настільки тісної боротьби за чемпіонство. Боруссія та Баварія розпочинали свої матчі 27-го туру із однаковою кількістю очок. А за додатковими показниками мюнхенці навіть випереджали екс-команду Андрія Ярмоленка.

Баварія гостювала у Фрайбурга, а Боруссія вдома приймала Вольфсбург. Чинні чемпіони одразу зіткнулись із проблемами. На третій хвилині Фрайбург забив у ворота Баварії. Матч розгортався за звичним для Баварії сценарієм. Мюнхенці значно більше володіли м’ячем, але Фрайбург проводив дуже грізні контратаки. Хоч Левандовський ще до перерви рахунок зрівняв, але гострішими були господарі. 5 – 2 за ударами в площину на користь Фрайбурга.

У другому таймі Баварія увімкнула максимальні швидкості, а в останні хвилин 20 взагалі не випускала суперника із його половини поля. Однак, Фрайбург вистояв і Баварії залишалось лише сподіватись, що у паралельному матчі Боруссія теж втратить очки.

А у Боруссії проблем теж вистачало. Вольсбург цього сезону не надто успішно грає на виїзді, але матч проти шершнів став виключенням із правил. Вовки обрали доволі консервативну модель і в першу чергу заважали грати супернику. Заважати виходило непогано. Жодного разу за 45 хвилин гравці Боруссії не завдали удару в площину воріт суперника. Так само, як і Баварія, другий тайм дортмундці провели набагато сильніше. Але забити ніяк не вдавалось. 90-та хвилина Боруссія грає 0:0, також нічия у матчі Баварія і Фрайбурга, як раптом забиває Пако Алькасер. А на додачу іспанець ще й оформив дубль на 90+4.

Рівність у Бундеслізі порушено і тепер на одноосібній першій сходинці перебуває Боруссія, Баварія програє два очки. Але в наступному турі на нас чекає очне протистояння цих команд, яке, можливо, когось позбавить шансів на чемпіонство.