Ексдинамівець забиває Інтеру і виводить Аталанту Малиновського на 3-тє місце. ВІДЕО

У 31-му турі Серії А Інтер дещо несподівано втратив очки у матчі з середняком.

Нерадзуррі завітали в гості до Верони. Вже з перших хвилин господарі здивували міланський клуб швидким голом. На другій хвилині відзначився Лазович. По перерві Інтер зумів вирватися вперед в цьому матчі (Кандарева забив на 49-й хвилині і автогол Дімарко на 55-й).

Здавалося, що Інтер зможе довести гру до перемоги, однак наприкінці матчу колишній гравець Динамо Мігель Велозу поховав надії міланського клубу на 3 очки. Півзахисник точним ударом у кут воріт з лінії штрафного майданчика зрівняв рахунок у зустрічі – 2:2.

Після цього поєдинку Інтер опустився на 4-ту сходинку і має 65 балів. Аталанта, яка свій поєдинок з Сампдорією виграла, завдяки двом асистам Малиновського, піднялася на 3-ту позицію. Команда українця набрала 66 пунктів. Верона продовжує перебувати на 9-му місці з 43 очками.

Нагадаємо, що Мігель Велозу виступав за Динамо у 2012-2016 роках. Португалець відіграв за київський клуб 127 матчів, у яких відзначився 14 голами та 20 асистами. Разом з Динамо він двічі ставав чемпіоном України ( 2015-го і 2016-го років), а також двічі вигравав Кубок України ( в 2014-му році і в 2015-му).