Ексгравець МЮ перервав суперсерію Луніна. Але команда українця все одно перемагає

У 40-му турі Сегунди Ов’єдо завітало у гості до Сарагоси.

Саме господарі поля вважалися фаворитами в цьому матчі: команда на третьому місці в чемпіонаті і має 62 очки в своєму активі. Ов’єдо ж перед цим поєдинком було на 18-й позиції з 47 балами.

Звичайно ж у стартовому складі гостей з’явився Андрій Лунін.

Перший сейв українському голкіперові довелося зробити на початку матчу. Ньєто увірвався до штрафного майданчика і потужно пробив у ближній кут, однак Лунін упевнено відбив м’яч.

Ще раз виручив свою команду голкіпер Ов’єдо в середині тайму. Він вийшов далеко з воріт, щоб зіграти на випередження і вибив м’яч головою в аут. Більше роботи в Луніна за перший тайм не було.

Натомість Ов’єдо активно тиснуло. І це принесло результат вже на 15-й хвилині. Луїсмі увійшов до штрафного майданчику і прострілив на дальню стійку. Обменг у підкаті дістав м’яч і переправив його у сітку воріт – 0:1.

Другий гол Ов’єдо став справжньою прикрасою матчу. Барсенас зі стандарту подав на край штрафної зони, куди вбігав ніким не прикритий Сангальї. Півзахисник з лету в дотик пробив у дальній кут воріт – 0:2.

Вже на старті другого тайму Ов’єдо отримало право на пенальті. Родрі потужно пробив, але м’яч влучив у поперечку.

Впевнена гра

В другій половині зустрічі роботи у Луніна додалося. Сарагоса посилила тиск на ворота Ов’єдо, але все було марно. Український голкіпер відбивав усі м’ячі.  Особливо небезпечний момент стався на 60-й хвилині, коли захисники не втримали нападника Хав’єра Суареса, і той з близької відстані пробив по воротах Ов’єдо. Та Лунін зреагував на цей удар і з легкістю зміг забрати м’яч до рук.

А Ов’єдо забило ще раз. Санчес протягнув м’яч з центра до штрафної зони суперника, віддав на Барсенаса, а той вже без проблем пробив точно у лівий від воротаря кут – 0:3.

Продовжив знущання із Сарагоси Ортуньйо. Гравець прийняв м’яч на лінії штрафного майданчика і з розвороту пробив у ближній кут воріт – 0:4.

Погане закінчення тайму

Та наприкінці зустрічі Лунін таки пропустив. Кагава прострілив на лінію воротарської зони, Лінарес випередив захисників Ов’єдо і прошив українського голкіпера – 1:4.

Ще за декілька хвилин Сарагоса отримала право пробивати пенальті. Кагава зумів переграти українського голкіпера, відправивши м’яч у лівий від воротаря кут – 2:4. Цим самим Півзахисник Сарагоси перервав вдалу серію Луніна з відбитих пенальті. До цього українець парирував два одинадцятиметрові удари після поновлення чемпіонату.

Після цієї перемоги Ов’єдо набирає 50 балів і виходить на 14-ту сходинку.

Читайте також: Десна не знайшла противаги бразильцям Шахтаря. Але за таку поразку точно не соромно та Селезньов феєрить у Туреччині. Українець відзначився дублем ще у першому таймі. ВІДЕО