Ексгравець Шахтаря отримав громадянство Великобританії. Мораєс і Марлос схвалюють

Футболіст Челсі і збірної Бразилії став громадянином Великобританії.

Ексгравець Шахтаря Вілліан отримав громадянство Великобританії. Про це повідомив сам футболіст, його слова подає The Players Tribune.

Я вже більше шести років граю за Челсі і можу чесно сказати, що я тут дуже щасливий. Якщо ви запитаєте мою дружину, чи хоче вона покинути Лондон, то вона скаже “ні”. Мої доньки думають так само. Звичайно, Бразилія – ​​це Бразилія, вірно? Це наш будинок, наша культура. Ми завжди відчуваємо себе добре, коли їдемо туди у відпустку і бачимо сім’ю та друзів. Але Лондон – мій другий дім.

Насправді, я нещодавно здав тест на британське громадянство. Чувак, це було важко. Ця британська історія коротко: 1500-ті, 1600- ті роки, війни, битви, великі лідери і все таке. Деякі питання настільки важкі, що навіть деякі з моїх британських друзів не знали відповідей! Я купив цей довідник під назвою “Тест. Життя у Сполученому Королівстві”, який охоплює всі питання, які є на іспиті. Не знаю, скільки годин я витратив на його читання. Я також скачав на телефон додаток з тестами.

Як виявилося, я провалився на перших двох спробах, але все вийшло з третьої. Я тепер громадянин Великобританії!

Тому Лондон – це місце, де я хочу залишитися. Тут у мене моя сім’я, моя церква. Я хочу, щоб мої доньки росли тут. Кожного разу, коли я повертаюся в роздягальню, я хочу бачити повідомлення від них. Я хочу продовжувати відчувати їхню любов і підтримку.

Нагадаємо, що контракт Вілліана з Челсі закінчується влітку цього року і гравець не планує його поновлювати. Проте в британських ЗМІ вже ходять чутки про інтерес до футболіста Тоттенгема. Також ексгравцем Шахтаря цікавиться Барселона.

Читайте також: Легенда Барселони очолить команду лише за певних умов. Одна із вимог – повернути в клуб ексгравця Металурга і Новий талант для Клоппа? Ліверпуль націлився на ще одного нападника

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також