Ексгравець Зорі принижує Зеніт з Ракицьким. Усі результати дня в Лізі Чемпіонів

Італійський футбол на підйомі – усі результати матчів першого ігрового дня у групах Ліги Чемпіонів

Шоком для російського Зеніта став фінальний свисток поєдинку з Брюгге. Команда Едуарда Соболя угостях не була фаворитом протистояння. Однак, провела дуже потужний другий тайм. На 63-тій хвилині першими забили саме гості. Екснападник Зорі Денніс Бонавентуре видряпав м’яч на лінії поля, догравши вже, здавалося, безнадійний момент. Мало того, що форвард залишив м’яч у полі, він ще і віддав на лінію воротарського на Де Кателаре. Хавбек двічі спробував забити, але на лінії воріт відчайдушно стрибав Ракицький і двічі вибивав м’яч. Проте, не зумів зарадити спробі Бонавентуре. Нігерієць вколотив м’яч у сітку, як тільки він до нього відскочив – 0:1.

Господарі відновили рівновагу завдяки пострілу Ловрена і нефарту голкіпера – від стійки м’яч влучив йому у спину і влетів у ворота – 1:1. Розв’язка настала у компенсований арбітром час. На третій із чотирьох доданих хвилин атака правим флангом закінчилася прострілом Вормера з-під Ракицького. І голом з метра від Де Кателаре – божевільні 2:1 на користь бельгійців угостях. Соболь відіграв увесь матч.

Зеніт 1:2 Брюгге

Лаціо 3:1 Боруссія Д (Чіро Іммобіле – гол плюс пас)

⏸ Eagles leading 2-0 at the break! #UCL #LazioBVB #CMonEagles 🦅

A post shared by S.S. Lazio (@official_sslazio) on Oct 20, 2020 at 12:49pm PDT

Група G

Динамо 0:2 Ювентус

Барселона 5:1 Ференцварош (вдалим старт команди Реброва не назвеш…)

🇧🇷 What a goal! 🎩 @phil.coutinho

A post shared by FC Barcelona (@fcbarcelona) on Oct 20, 2020 at 1:21pm PDT

Група H

ПСЖ 1:2 Манчестер Юнайтед (забивали лише гості: Фернандеш з пенальті, Марсьяль у свої ворота і Рашфорд – переможний на 87 хв)

РБ Лейпциг 2:0 Істанбул Башахшекір (Дубль Анхеліно)

Донецький Шахтар вступає у боротьбу сьогодні. О 19:55 Гірники розпочнуть матч у Мадриді з Реалом.