Ексгравець Зорі знищує Роналду і компанію. Аутсайдер розбив МЮ. Відео

Манчестер Юнайтед зганьбився у 12-му турі АПЛ. Манкуніанці завітали в гості до Вотфорда (перед матчем — 17-та команда АПЛ) і отримали аж 4 м'ячі у власні ворота.

У першому таймі Кінг (асист на рахунку ексгравця Зорі Денніса Бонавентуре) та Сарр шокували команду Сульшера. До того ж, Сарр ще й не реалізував пенальті.

По перерві Ван Де Бек відродив інтригу, але лише до 69-ї хвилини, коли Магвайр отримав другу жовту картку.

Добили манчестерців Педру (з передачі Денніса) та той таки Бонавентуре — 4:1. На рахунку екснападника Зорі гол плюс два асисти.

Після цієї поразки МЮ опустився на сьому сходинку турнірної таблиці АПЛ. Вотфорд піднявся на 16-те місце.