Експеримент Скрипника не вдався. Українець добив Зорю

Луганська Зоря зіграла черговий контрольний матч на зборі у Словенії. Суперником української команди став хорватський Осієк.

Підопічні Скрипника мали грати проти сербського Пролетера, але через погодні умови матч не відбувся.

Осієк у минулому сезоні посів третю сходинку в турнірній таблиці чемпіонату Хорватії, яка дає змогу грати у кваліфікації Ліги Європи.

⬛️⬜️ Стартовый состав нашей команды: #зоря #зорялуганськ #zorya #zoryaluhansk

A post shared by Футбольный Клуб Заря Луганск (@zoryaluhansk) on Jul 8, 2019 at 2:48am PDT

У поєдинку з Осієком головний тренер луганців поставив на молодь. У стартовому складі серед постійних гравців основи знайшлося місце лише Будківському, Михайличенку, Каменюці, Білому, Арвеладзе та Чайковському. Варто відзначити, що знову місце у воротах зайняв боснієць Нікола Василь, що перебуває на перегляді в луганському клубі. А от інший новачок Джоель Абу Ханна, який вже встиг відзначитися забитим м’ячем на зборах, навіть не потрапив до заявки на цей поєдинок.

Перший тайм Зоря повністю провалила. До 36-ї хвилини луганці вже програвали з розгромним рахунком 0:4. Причому, четвертий гол Осієка на свій рахунок записав українець Дмитро Льопа, якого українські вболівальники добре пам’ятають по виступах за Дніпро та молодіжні збірні України. Українець регулярно грає за Осієк з 2016-го року. Четвертий м’яч Льопа забив з пенальті, але вже не у ворота потенційного новачка Ніколи Василя. Боснійця на 33-й хвилині замінив молодий Хмеловський.

У другому таймі луганцям вдалося опанувати гру. Віктор Скрипник не став знімати досвідчених футболістів, а змінив лише молодь. Гравці Зорі більше контролювали м’яч та менше помилялися. Луганцям вдалося забити лише на 84-й хвилині. Відзначився 20-річний півзахисник Єгор Шалфеєв. Це вже другий забитий м’яч молодого футболіста на цьому зборі. Шалфеєв відзначився і у матчі проти Шкендії.

До фінального свистка команди більше не забивали. Знову дається взнаки проблема останніх сезонів Зорі — кадрова ситуація атакуючої лінії команди.

Наступний матч на зборі у Словенії луганці проведуть 9-го липня проти польського Шльонска.