Еліна Світоліна. Про відверту фотосесію, бокс та Роналду

Повне інтерв’ю Романа Бебеха з Еліною Світоліною із Лондона. Дізнайся більше про одну із найкращих тенісисток світу.

ЇЇ впізнає кожен лондонський песик😊 Еліна Світоліна розповість про свої футбольні смаки, життя в Англії та плани щодо майбутніх фотосесій😍 Дізнайтесь про:

– Улюблені книги

Останнім часом я досить багато читала книг про бізнес. Крайньою була книга Роберта Кіосакі – найцікавіша. І зараз, коли я більше намагаюся проводити часу поза кортом, щоб відволіктись, мені цікаво щось нове дізнатися про бізнес.

– Плани після завершення кар’єри

Звичайно, хотіла б відкрити свій старт-ап. Дуже багато проектів, які хочеться втілити, але це дуже велика робота. Поки що є тільки ідеї. Зараз ми працюємо над благодійністю. Намагатимемось як можна швидше це зробити, буде цікавий проект.

– Футбольні вподобання

Оскільки я мешкаю близько до району Челсі, то вболіваю за Челсі. Але, коли Зінченко перейшов у Манчестер Сіті, то я почала стежити і за ними. Він великий молодець, що грає за таку велику команду і що досягнув цього.

– Спортсменів, які є прикладом

Я стараюсь від кожного спортсмена і особистості, які чогось досягли в житті, взяти щось для себе. Мені було дуже цікаво послухати Кобі Браянта. Його інтерв’ю, як він піднімався, повертався після травми, я багато його фільмів дивилась. Було цікаво дізнатись, як він подолав цей шлях. Це мене мотивує.

– Відверту фотосесію

Поки що не знаю, ще подумаємо над варіантами. Мені сподобалася та фотосесія, були гарні фото, атмосфера і команда, яка допомогла мені досягнути таких кадрів. Для мене це нормально, у мене були фотосесії, але таких ще не було. Хотілося спробувати щось нове і я погодилась, на всі 100% була впевнена, що це правильний вибір.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також