Еліт-раунд ЄВРО 2019. Україна U-17 – лідер групи

Збірна України U-17 розпочала еліт-раунд кваліфікації на Чемпіонат Європи 2019 із перемоги. Підопічні Володимира Єзерського потрапили в групу із олднолітками з Іспанії, Греції та Косово. За правилами еліт-раунду кваліфікації пряму путівку на Чемпіонат Європи отримує команда, що займає перше місце + ще 7 найкращих команд, які зайняли другі місця у своїх групах.

В першому турі суперником стала збірна Косово. У цьому квартеті саме косовари виглядають головними аутсайдерами групи, тому 3 очки у стартовому матчі були із розряду обов’язкових. Підопічні Єзерського одразу взялись за справу і ще до перерви забили двічі. Батагов та В’юнник відзначились забитими м’ячами.

По перерві збріна України намашалась примножити свою перевагу в рахунку. Особливо складними для косоварів стали заключні 20 хвилин. Володимир Єзерський практично повністю замінив лінію атаки. Але рахунок так і не змінився. Втім, перемоги 2:0 наразі збірній України цілком достатньо для того, щоб піднятись на проміжне перше місце в групі.