Емоції і біль. Ман Сіті зіграв ключовий матч без Олександра Зінченка

Манчестер Сіті Олександра Зінченка вдома приймав Лестер. Це був поєдинок другої та третьої команд АПЛ, але вище у таблиці були саме Лиси Брендана Роджерса. Українець, який вже відновився після травми і навіть зіграв в Кубку Ліги, залишився у запасі. Місце на лівому фланзі оборони зайняв Менді.

Контратака Лестера

На перших хвилинах Лестер спробував позмагатися з командою Гвардіоли у контролі м’яча, але тривало це недовго і без небезпеки. Ман Сіті швидко прибрав контроль над грою до своїх ніг і декілька разів Марез та Стерлінг небезпечно вривалися до штрафного майданчика, однак, теж забити не змогли. Перший гострий постріл в матчі відбувся на 14-й хвилині. Кевін Де Брюйне пробив з-за меж штрафного майданчика, м’яч влучив у стійку. Свій шанс мав ще Жезус. Марез на лінії розібрався із суперниками і викотив на бразильця, але той не зміг акцентовано пробити із меж воротарського майданчика.

Лестер не мав жодного удару аж до 22 хвилини. Джеймі Варді отримав пас на хід із глибини і без проблем залишив позаду ветерана Фернандіньйо. Нападник Лестера увірвався до штрафного майданчика і встиг перекинути м’яч над Едерсоном – 0:1. Згодом Варді отримав ще одну нагоду в контратаці, але цього рауз проти нього грали два суперники і пробив Джеймі невдало.

Домінування Ман Сіті

Ріяд Марез був дуже активним і раз-по-раз опинявся із м’ячем поблизу штрафного майданчика Лестера. В одному з таких моментів алжирець пробив і невеликий рикошет не залишив шансів Шмейхелю – 1:1. Але на перерву команди пішли не за рівного рахунку. Стерлінг заробив пенальті, а Гюндоган пробив чітко у нижній кут – 2:1.

Після перерви майже 15 хвилин матчу минули в емоційній та конкурентній боротьбі команд за центр поля і зовсім без ударів по воротах. Перервав цю засуху Марез, але, на відміну від першого тайму, спроба Ріяда виявилася не успішною. Лестер продовжував сподіватися на контратаки. І знову Варді зробив усе. Нападник гостей втік у вільну зону на фланзі і виконував ідеальний простріл у штрафний майданчик на Барнса. Але той не зміг пробити по воротах і ще й отримав травму.

А в середині другого тайму команда Гвардіоли забила втретє. Де Брюйне на швидкості проскочив двох суперників і віддав на дальню стійку, куди встиг добігти Габріель Жезус. Все більше зіткнень ставалося наприкінці матчу. Лікарі Ман Сіті неодноразово змушені були надавати допомогу своїм футболістам. Третій гол дав шалену впевненість господарям і вони майже нічого не дозволяли зробити Лестеру у відповідь. На останніх секундах Гвардіола випустив на поле Серхіо Агуеро. Аргентинець отримав свою порцію овацій з трибун і став свідком перемоги Ман Сіті над Лестером 3:1. І тепер команди у турнірній таблиці розділяє лише 1 очко.