Епічний камбек. Евертон з Миколенком залишається в АПЛ. ВІДЕО

Команда українця вирвала перемогу в надважливому матчі з Крістал Пелас.

Евертон у перенесеному поєдинку 33 туру вдома приймав Кристал Пелас. Гості після надвдалої першої половини вели з рахунком 2:0, але після перерви на полі Ґудісон-Парк домінували підопічні Френка Лампарда.

На 54 хвилині Миколенко подав зі стандарту до штрафного майданчика Кристал Пеласа, Холгейт скинув на Кіна, який пробив точно у дальній кут воріт Батленда – 1:2:

Зрівняв рахунок на 75 хвилині Рішарлісон. Бразильський форвард скористався помилкою оборонців гостей і не залишив шансів голкіперу суперників – 2:2:

Героїзм господарів довершив на 85 хвилині Калвер-Льюїн. Подачу зі штрафного від Грея нападник господарів перетворив на гол влучним ударом головою – 3:2:

Евертон гарантував собі нічне божевілля фанів у Ліверпулі і місце в АПЛ наступного сезону!