Домашня сторінка Актуально Епічний автогол у МЛС. Воротар Нью-Йорк Сіті зганьбився

Епічний автогол у МЛС. Воротар Нью-Йорк Сіті зганьбився

13 читачів онлайн
0
722

Міннесота та Нью-Йорк Сіті у 6-му турі МЛС зіграли дуже видовищний матч. І не тільки через те, що підсумковий рахунок був 3:3.

Вже до 20-ї хвилини поєдинку команди обмінялися великою кількістю забитих м’ячів — 2:2. Та найцікавіший епізод матчу стався на 32-й хвилині, коли воротар Нью-Йорка Шон Джонсон запам’ятався уболівальникам епічним фейлом.

Захисник гостей дуже просто відпасував на свого голкіпера, а Джонсон хотів підробити м’яч під праву ногу. Та замість цього одним дотиком спрямував м’я у власні ворота.

Добре, що партнери по команді вже у другому таймі змогли забити, зрівнявши рахунок у матчі.

Нагадаємо, у цьому ж турі американської ліги МЛС легендарний нападник Златан Ібрагімович відзначився черговим дублем за Лос-Анджелес Гелексі.