Епічний камбек у меншості. Десна вириває нічию у Колоса та зберігає інтригу в боротьбі за єврокубки

Колос втратив чудову нагоду фактично зняти питання про єврокубки

В Чернігові на стадіоні імені Гагаріна відбувся поєдинок 24-го туру української Прем’єр-ліги між претендентами на єврокубки. Десна приймала Колос.

Команда Олександра Рябоконя вийшла на матч із трьома центральними захисниками – Тамм, Імереков та Єрмаков.

Скріншот з Інстаграму

У гостей варто відзначити повернення до складу Володимира Лисенка.

Скріншот з Інстаграму Заспів поєдинку

Зі стартовим свистком ініціативою заволоділа Десна. Вже на другій хвилині матчу першу гольову нагоду мав Безбородько, втім кіпер ковалівців Кучерук зіграв надійно. Колос зробив ставку на контратакувальну гру та дисципліновано захищався середнім блоком, іноді вибігаючи у контратаки. Втім до середини першої 45-хвилинки небезпечних моментів у обох команд більше не було.

На 23-й хвилині знову свою реакцію продемонстрував Кучерук, який парирував небезпечний удар Гуцуляка. У гостей варто відзначити також активність Костишина, який за 4 хвилини заробив на собі два фоли. Після другого з них ковалівці святкували гол. На 30-й хвилині Богданов майстерно виконав навіс зі штрафного на голову Петрову, який щільним ударом забив м’яч – 0:1.

Після цього успіху гостей команди пришвидшили темп матчу, втім до кінця тайму небезпечних моментів більше не було.

Пекельна розв’язка

По перерві Олександр Рябоконь здійснив одразу дві заміни. Гітченко та Картушов замінили Імерекова та Домбровського відповідно. На 47-й хвилині Огіря на підступах до штрафного майданчика збив Костишина та отримав жовту картку. Яка трохи згодом стала для нього фатальною… На 52-й хвилині Лисенко розпочав контратаку своєї команди, протягнув м’яч лівим флангом до чужого карного майданчика та виконав гольову передачу на Чурка, який оформив 0:2.

За 5 хвилин Богданов мав чудову нагоду закрити питання про переможця цього матчу, втім своїм потужним ударом лише перевірив каркас воріт Паста. І вже за дві хвилин Калитвинцев ударом зі штрафного у голкіперській кут Кучерука скоротив відставання у рахунку – 1:2. З цього моменту розпочалася гра на зустрічних курсах. Чудові нагоди мали той самий Калитвинцев та Смирний.

На 66-й хвилині Огіря сфолив на Богданові та побачив перед собою другу жовту картку.

Але граючи у меншості, Десна все ж зуміла оформити жаданий камбек. На 84-й хвилині Дегтярьов пішов у єдиноборство у штрафному майданчику Колоса та своїм натиском змусив Кравченка зрізати м’яч у власні ворота – 2:2.

Фото ФК Десна Путівка до Ліги конференцій – ще відкрите питання…

Таким чином, Колос втратив чудову нагоду відірватися від Десни на комфортну відстань. Між колективами одне очко різниці. Відтак на дві путівки до Ліги конференцій зараз є одразу три претенденти: Колос, Десна та Ворскла.

В заключних турах Колос гостюватиме в Олександрії, після чого прийматиме Динамо. Десна в наступному турі зіграє лобовий матч із Ворсклою у Полтаві, а потім гостюватиме у Маріуполя.