Епічний матч в УПЛ. Динамо вигризає перемогу у Зорі

Зоря після фіаско з рахунком 0:5 у Києві провела роботу над помилками.

Луганці не знітилися перед фаворитом і з перших хвилин почали нав’язувати гостям свій футбол. У гостей із столиці не все так просто було із вибором стартового складу, адже проблему дискваліфікації Бурди Хацкевич вирішив, виставивши Шабанова правим центральним захисником.

Зоря розпочала активніше, але перший небезпечний момент створило Динамо. Русин отримав проникаючу передачу у штрафному майданчику і після підкату від захисника господарів Білого впав. Мав Віктор Копієвський вказувати на одинадцятиметрову позначку, але дав грати далі, позбавивши (як показав повтор) киян чистого пенальті.

Зоря відповіла небезпечним ударом від Хомченовського, який з-під поперечки потягнув Бойко. Безсилим голкіпер Динамо був на 32 хвилині. Подача з кутового, скидка від Литвина, яку ударом через себе продовжив Білий, а Караваєв ударом злету поцілив у дальній кут воріт Динамо – красень-гол і 1:0 на табло стадіону Славутич-Арена.

Після перерви Олександр Хацкевич змінив інертного Шапаренка (відзначився лише обрізкою і жовтою карткою) на Гармаша і активного Русина на Сідіклея (менш зрозумілий хід від тренера).

Погіршилися справи у динамівців на 54 хвилині. Кадар примудрився за 6 хвилин отримати дві жовті картки (збивав Кабаєва і Хомченовського), і був вилучений з поля. Сілас вдарив зі штрафного, Бойко відбив перед собою, а Білий, якого втратив Миколенко, з декількох метрів відправив м’яч у сітку воріт Динамо – 2:0.

Кияни відповіли майже миттєво. Циганков обіграв декількох суперників і віддав на абсолютно вільного Буяльського, який з 13 метрів не залишив шансів голкіперу Зорі Махарадзе – 2:1.

Віктор Циганков до асисту додав і гол. Капітан Динамо класним ударом зі штрафного відправив м’яч у дев’ятку воріт Зорі – 2:2. Ідеальне виконання!!!

Епічний другий тайм продовжився ще одним вилученням. І знову не обійшлося без Циганкова. Віктор запустив класним пасом Дениса Гармаша, якого рукою зачепив захисник Зорі Білий. Так, знову Білий. Копієвський оцінив порушення, як фол “останньої надії” – червона картка.

Гості продовжили тиснути на ворота Зорі, і наполегливість киян дала результата. Чечер зіграв рукою у власному штрафному майданчику і арбітр резонно вказав на позначку (аж надто високо підняв руку захисник Зорі). Удар Циганкова з 11 метрів був бездоганним – 2:3.

Шансів і моральних сил відігратися у Зорі не було. Динамо у надважкому поєдинку переміг Зорю.