Зоря у Естерсунді. Прес-конференція Вернидуба та Громова

Естерсунд і FC Zorya Luhansk – лідери групи J.У шведів 7 очок, у луганців – 6?Поразка у першому матчі 0:2 спонукає хлопців Вернидуба по-справжньому проявити себе на виїзді. Тим більше, що шанси на євровесну у цьому квартеті зберігають усі його учасники і навіть перемога виходу з групи ще не гарантує?

Опубліковано FootballHub 22 листопад 2017 р.

Про тривалий переліт

Зима в Швеции. А нам ещё в футбол играть!#zorya#fczl#zoryaluhansk#ostersund#football

A post shared by Футбольный Клуб Заря Луганск (@zoryaluhansk) on

Був тривалий переліт. Погода нас зустріла теж не найкраща. Але в Україні ми звикли до таких погодних умов. Ми тогові так само як і Естерсунд. Переліт був із дозаправкою в Каунасі. Три години туди, плюс три години звідти в Естерсунд. В цей час хлопці дивились фільми, примудрились поспати. Що стосується мене, то я переглядав фільм, а потім читав.

Про можливий реванш

Хочу почати із комплімента супернку. Мені дуже імпонує їхня гра. Помітна рука тренера. Це не типоіва шведська команда, а команда, яка любить і вміє контролювати м’яч. Плюс хороші гравці в атаці. В обличчі Геро, Годдоса. Швидкі флангові захисники. Одним словом, Естерсунд – команда досить високого рівня.

Про найсильнішого суперника

Я казав і буду казати: фаворитами є Атлетик і Герта. Чемпіонат Німеччини та Іспанії не можна порівнювати з нашими лігами. Тому я залишусь при своїй думці.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажте більше за Новак Олександр
Завантажити більше в Актуально

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Перевірте також

Стрінич тимчасово припизупиняє кар’єру через проблеми з сердцем

Шокуючі новини із Італії... …