Естерсунд – Зоря. Емоції після матчу

LIVE⚡ Післяматчева прес-конференція Юрія ВернидубаГоловний тренер луганців та гравці команди коментують результат матчу Естерсунд 2 – 0 Зоря😢

Опубліковано FootballHub 23 листопад 2017 р.

Головний тренер Зорі Юрій Вернидуб прокоментував поразку від шведського Естерсунда.

Будь-яка команда, яка поступається, незадоволена. Вітаю Естерсунд з виходом у плей-оф. Команда заслужила цей результат поетапно. Провела досить хороші матчі на груповому етапі. Вони заслужили це і досягли того результату, який потрібен. В нас ще є шанси. Попереду гра проти Атлетика, де буде вирішуватись хто вийде з групи.

Початок другого тайму був непоганим. Взяли м’яч під контроль, з’явились моменти. Другий гол… Прикро пропускати такі м’ячі, коли футболіст проходить з центру поля, пробиває і забиває – це ціла низка помилок центральної зони.

Не можу сказати, що суперник чимось здивував. Вчора я говорив, що Естерсунд – це не типова шведська команда. Наскільки я слідкую за чемпіонатом Швеції, то там більше силового футболу і довгих передач. А от Естерсунд намагається грати в короткий і середній пас, контролювати м’яч. Дуже часто тренер змінює по ходу матчу тактичні схеми, за що йому, як і команді, великий плюс.

Після гри Вадим Скічко поспілкувався з гравцями Зорі.

Так, другий тайм розпочали дуже добре. Були моменти для голів. В чому проблема ? Майстерність, ну і трохи удача відвернулась. Впринципі Естерсунд грав однаково і у Львові, і тут. Намагались грати в короткий пас, контролювати м’яч. Щоб вийти далі треба виграти в Атлетико. Але про це будемо думати перед матчем. Зараз повертаємось у чемпіонат, – Артем Сухоцький.

Ми їхали за перемогою, але суперник не дозволив. Щоб пройти далі, треба перемогти Атлетик. Гратимемо вдома, треба працювати, – прокоментував Артем Громов.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Матч півріччя. Олімпік-Зоря

Неймовірні голи, жовті та червоні картки, камбек у меншості та розв'язка на останніх секун…